تست همراه اول

سرویس خبر
12 مهر 1396 ساعت 14:30
5 نظر

 

اندروید اوریو برای اولین بار در لیست توزیع نسخه‎های مختلف اندروید قرار گرفت

با وجود محبوبیت اولیه اندروید اوریو در روزهای اول معرفی این نسخه، آمار اخیر در مورد توزیع جدیدترین نسخه اندروید، خبرهای بدی را به گوش گوگل می‌رساند. با جی اس ام باشید.

همانطور که در خبرهای مختلف شنیده شده، امروز (4 اکتبر) و پیش از رونمایی هوآوی از به روزترین فناوریش در صنعت گوشی‌های هوشمند، دوقولوهای جدید گوگل (Pixel 2 و Pixel XL 2) با اندرویدی تازه نفس پا به عرصه تکنولوژی خواهند گذاشت. همین موضوع باعث شد تا گوگل، اندروید اوریو را در لیست توزیع نسخه‌های مختلف اندروید در ماه اکتبر قرار دهد.

آخرین نسخه اندروید اخیرا میهمان تعداد بسیاری از گوشی‌های هوشمند پیکسل و نکسوس شده ولی با این وجود این نسخه، سهم ناچیزی (کمتر از 1%) از بازار گوشی‌های اندرویدی را از آن خود کرده است.

به عقیده تحلیل‌گران سهم اندک اندروید اوریو از گوشی‌های اندرویدی، نارضایتی گوگل را به همراه داشته و این شرکت را مجبور کرده تا جدیدترین نسخه اندروید را با تاخیر (در ماه جاری)، در لیست توزیع نسخه‎های مختلف اندروید قرار دهد.

با گذشت یک هفته از زمان توزیع نسخه‎های مختلف اندروید، آمار به دست آمده از وضعیت توزیع این نسخه‎ها در بین گوشی‌های اندرویدی نشان می‌دهد که مارشمالو با استقبال 32% از کاربران روبرو شده و در صدر لیست توزیع قرار گرفته، لالی‌پاپ و ناگت به ترتیب با 27.7% و 17.8% در جایگاه بعدی قرار دارند. کیت‌کت 14.5% از دانلودها را به خود اختصاص داده و 7.6% از دستگاه‎های اندرویدی پذیرای آبنبات ژله‎ای بوده‎اند. جالب اینکه 0.6% از کاربران نظر مشترکی در مورد بستنی حصیری و نان زنجبیلی داشته‎اند، اما متاسفانه اوریو تنها توجه 0.2% از کاربران را به خود جلب نموده که خبر از حال بد این نسخه دارد. با این همه بهتر است در مورد محبوبیت اندروید اوریو زود تصمیم نگیریم چرا که اغلب پرچم‌دارانی که از این پس رونمایی می‌شوند به این نسخه مجهز خواهند شد.نظرات کاربران

در حال بارگذاری