تست همراه اول

سرویس خبر
7 شهریور 1396 ساعت 11:20
4 نظر

 

اولین ویدیوی زنده از نسخه کپی آیفون 8 در چین منتشر شد

به تازگی ویدیوی کوتاهی از فردی در چین منتشر شده است که آیفون ۸ تقلبی را در دست دارد. این گوشی به رندرها، تصاویر و شایعات قبلی شباهت بسیار زیادی دارد.

در چند سال گذشته تعداد زیادی نمونه تقلبی و نسخه‌های کپی شده از گوشی‌های محبوب را دیده‌ایم که برخی از آن‌ها کاملا مشابه نسخه اصلی بوده و برخی دیگر بسیار ناشیانه سعی کرده‌اند با توجه به شایعات، نسخه‌ای را راهی بازار کنند که البته هیچ شباهتی به نسخه اصلی ندارد. آن‌چه مسلم است، همه این گوشی‌ها از کشور چین ظاهر می‌شوند!

نکته جالبی که نظر ما را جلب کرده این است که برخی از این مدل‌های تقلبی حتی پیش از معرفی و عرضه نسخه اصلی راهی بازار می‌شوند. جدیدترین این نوع گوشی‌ها یک نسخه تقلبی از آیفون است که به تازگی در یک ویدیو کوتاه ۸ ثانیه‌ای دیده شده و ظاهرا کپی ماهرانه‌ای است. این نسخه جعلی شباهت زیادی به رندرهایی قبلی منتشر شده از آیفون ۸ دارد و به احتمال بسیار زیاد از سیستم عامل اندروید استفاده می‌کند، اما پوسته‌ای مشابه با iOS 11 به رابط کاربری آن افزوده شده که در نگاه اول شباهت زیادی به رابط کاربری آیفون دارد. انتظار می‌رفت آیفون ۸ به صفحه نمایش با حاشیه بسیار کم، دکمه هوم مجازی در پنل جلو و دوربین دوگانه که به صورت افقی قرار در پشت دستگاه قرار گرفته است، مجهز باشد؛ سازنده این نسخه تقلبی نیز سعی کرده تا تمام این ویژگی‌ها را در گوشی خود بگنجاند.

   7 شهریور 1396
4693 بازدید
4 نظر
3.67
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری