تست همراه اول

سرویس خبر
2 شهریور 1396 ساعت 10:30
12 نظر

 

درون جعبه گلکسی نوت 8 چه چیزهایی خواهیم دید؟

مدت زیادی از معرفی گلکسی نوت ۸ نمی‌گذرد، اما خیلی سریع اطلاعات بسیاری از این فبلت منتشر شده است و این بار نوبت به محتویات جعبه گلکسی نوت ۸ رسیده.

پیش خرید گلکسی نوت ۸ از فردا در برخی مناطق آغاز می‌شود، اما همراه با خود گوشی چه چیزهای دیگری در جعبه قرار داد؟

سامسونگ با یک جعبه گشایی رسمی از محتویات جعبه گلکسی نوت جدید خبر می‌دهد. تصویر زیر که توسط این کمپانی منتشر شده است که محتویات داخل جعبه را نشان می‌دهد.

۱. گلکسی نوت ۸ به همراه قلم اس پن

۲. انبر و نوک‌های مخصوص قلم 

۳. آداپتور USB

۴. رابط USB

۵. رابط USB-C

۶. کابل USB

۷. پین مخصوص درگاه سیم‌کارت و میکرو SD

۸. ایرفون‌ AKG

اگر تا به حال از گلکسی نوت استفاده نکرده‌اید، شاید برخی از این قطعات برای شما عجیب باشد. در واقع انبری که در تصویر مشاهده نمودید، برای خارج کردن نوک قلم دستگاه و تعویض آن کاربرد دارد.

مورد بعدی ایرفون AKG است که به تازگی و همزمان با معرفی گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس وارد خانواده گلکسی‌ها شده است. این ایرفون با چند گوشی در سایزهای بزرگ، متوسط و کوچک همراه است که البته در ابتدا و به طور پپیش فرض، گوشی‌های با اندازه متوسط روی آن نصب شده است و می‌توانید متناسب با گوش‌های خود هر یک از اندازه‌های دلخواه را انتخاب کنید.

همچنین دو مدل رابط میکرو USB و USB-C قرار دارد تا بتوانید از تمامی لوازم جانبی دارای درگاه‌های USB استفاده کنید و آداپتور این گوشی هم مانند نسل‌های قبل به قابلیت شارژ سریع سامسونگ مجهز است.  2 شهریور 1396
12 نظر
4.38
  16 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری