تست همراه اول

سرویس خبر
1 مرداد 1396 ساعت 21:00
3 نظر

 

عرضه هندزفری جدید سامسونگ با پشتیبانی از بیکسبی در گلکسی نوت 8

با اینکه شرکت سامسونگ به طرح‌ و برنامه‌های برای عرضه یک بلندگوی هوشمند با دستیار صوتی بیکسبی پایان داده است، انتظار می‎رود که این سازنده، به‌زودی محصولات دیگری را با پشتیبانی از دستیار صوتی بیکسبی ارائه دهد.

خبرگزاری ETnews، ادعا می‌کند که این غول کره‌ای در حال طراحی و توسعه هندزفری‌های بلوتوثی جدیدی است که با دستیار صوتی بیسکبی همراهی می‎شود. علاوه‎براین، سامسونگ درنظر دارد تا هندزفری‎های بلوتوثی جدید خود را به همراه فبلت پرچم‎دار گلکسی نوت 8 عرضه کند. به همین جهت، چندان بعید نخواهد بود که این دو محصول به صورت هم‌زمان در 23 آگوست (1 شهریور) توسط سامسونگ معرفی شود.

با توجه به اینکه هندزفری‎های بلوتوثی جدید سامسونگ در 23 آگوست معرفی خواهد شد و این محصول احتمالاً برای گلکسی نوت 8 طراحی شده است، این انتظار وجود دارد که سامسونگ، هندزفری‌های بلوتوثی جدید خود را در ماه سپتامبر (زمان عرضه گلکسی نوت 8) وارد بازار نماید. با این وجود، سامسونگ هنوز تصمیم نگرفته است تا هندزفری‎های بلوتوثی جدید خود را به صورت باندل شده به همراه گلکسی نوت 8 ارائه دهد یا آن‎ها را به عنوان محصولاتی جداگانه به همراه پرچم‎دار جدید خود وارد بازار کند.

به هرحال، حتی در صورت تمایل برای عرضه هندزفری‌های بلوتوثی جدید خود، این محصولات عرضه محدودی خواهند داشت زیرا دستیار صوتی بیسکبی از تعداد بسیار محدودی زبان پشتیبانی می‎کند. به همین جهت، عرضه اولیه هندزفری‎های بلوتوثی سامسونگ در ایالات متحده و کره جنوبی (کشورهایی که در آن، دستیار صوتی بیکسبی فعال شده است) محتمل‎تر به‌نظر می‌رسد. با این وجود، هنگامی‌که سامسونگ موفق به اضافه کردن زبان‎های بیشتری به دستیار صوتی بیکسبی شود؛ انتظار داریم هندزفری‎های بلوتوثی جدید سامسونگ به صورت گسترده‎تر در اختیار علاقه‌مندان قرار بگیرد.

با صرف‌نظر از این موضوع، ETnews هم‎چنین اعلام کرده است که هندزفری‎های بلوتوثی جدید سامسونگ از قابلیت Noise Blocking (مسدود کردن نویز) برخوردار خواهد بود. این موضوع باعث می‎شود تا صداهای اضافی دیگر به جز آنچه که از طریق هندزفری پخش می‎شود؛ مسدود شود. اگر این اطلاعات صحت داشته باشد، به‎نظر می‌رسد که هندزفری‌های بلوتوثی جدید سامسونگ در مکان‌های شلوغ با مسدود سازی صداهای اضافی، می‌تواند به بهبود کیفیت تماس صوتی شما کمک نماید.

از آنجایی‌که این شایعات پیرامون هندزفری‌های بلوتوثی جدید سامسونگ به صورت رسمی تایید نشده است، باید به آن با دیده شک و تردید نگاه کرد. هم‎چنین، امکان دارد در نهایت، سامسونگ تصمیم بگیرد تا از عرضه هندزفری‌های بلوتوثی جدید با دستیار بیکسبی مانند بلندگوی هوشمند خود، صرف‏‌نظر کند.  1 مرداد 1396
4829 بازدید
3 نظر
5.00
  22 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری