تست همراه اول

سرویس خبر
23 تیر 1396 ساعت 18:00
10 نظر

 

آیا سامسونگ به‌طور تصادفی، گلکسی نوت 8 را به نمایش گذاشته است؟

تصویر تازه منتشر شده توسط یکی از حساب‌های رسمی سامسونگ در توئیتر، ممکن است گوشی گلکسی نوت 8 را به همراه پردازنده اگزینوس سری 9 به نمایش گذاشته باشد.

حساب رسمی واحد تولید و عرضه تراشه‌های اگزینوس سامسونگ، به‌تازگی تصویری از پردازنده‌های موبایل اگزینوس سری 9 منتشر کرده است که به همراه آن، تصویری از یک گوشی معرفی نشده، دیده می‎شود. به همین جهت، ممکن است تصویر فاش شده مربوط به پرچم‏دار جدید این سازنده یعنی گلکسی نوت 8 باشد که به‌زودی معرفی و عرضه خواهد شد.

البته از دور، این گوشی شباهت زیادی به گلکسی اس 8 دارد اما با بررسی دقیق‌تر، تفاوت‎هایی میان این گوشی با رندر تازه منتشر شده جلب‌توجه می‎کند. اول از همه، حاشیه‏‌های بالا و پایین نمایشگر، کم‌تر از حاشیه‎های اطراف نمایشگر گلکسی اس 8 بوده و هم‎چنین، کناره‌های نمایشگر نیز تقریباً غیرقابل رویت است. به همین خاطر، بسیار دشوار است که تصور کنیم این تصویر، گلکسی اس 8 سامسونگ باشد؛ حتی نمی‌توان با یقین گفت که گلکسی نوت 8 توسط حساب رسمی سامسونگ، به نمایش گذاشته شده است.  

توجه داشته باشید مدتی پیش، اعلام شده بود که گلکسی نوت 8 به صورت رسمی در 23 آگوست (1 شهریور) معرفی خواهد شد؛ بنابراین، ممکن است سامسونگ پیش از رونمایی از فبلت پرچم‎دار جدید خود، اشاره‎هایی هرچند جزئی به این گوشی داشته باشد. با این‌‏حال، اگر سامی به دنبال رونمایی از فبلت گلکسی نوت 8 در ماه سپتامبر باشد؛ به نمایش گذاشتن این مدل با توجه به فاصله موجود تا زمان درنظر گرفته شده برای عرضه گلکسی نوت 8، غیرمنطقی به‌نظر می‎رسد!

گلکسی نوت 8 از نسل جدید قلم‌های حساس به فشار S-Pen استفاده می‎کند؛ به نمایشگر کشیده 6.3 اینچی با نسبت تصویر 18.5 به 9 مجهز شده است و دوربین دوتایی نیز، این گوشی را به یک رقیب تمام عیار برای پرچم‎داران نیمه دوم سال 2017 تبدیل خواهد کرد. گلکسی نوت 8 برخلاف شایعات، از سنسور یکپارچه با صفحه‎نمایش استفاده نمی‌کند و حسگر اثرانگشت آن مانند گلکسی اس 8 (بررسی تخصصی در جی‌اس‌ام)در بدنه پشتی قرار دارد.

علاو‎براین، گمان می‎رود که سامسونگ، گلکسی نوت 8 را با قیمت 900 دلار در ایالات متحده و قیمت 999 یورو در بازارهای اروپایی عرضه خواهد کرد تا بدین صورت، گلکسی نوت 8، یکی از گران‎قیمت‎ترین محصولات سامسونگ لقب بگیرد. با توجه به اینکه سامسونگ شایعات موجود پیرامون مشخصات‎فنی و قیمت احتمالی گلکسی نوت 8 را تایید نکرده است، باید به این گمانه‎زنی‌ها با دیده شک و تردید نگریست.  23 تیر 1396
10 نظر
4.46
  26 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری