تست همراه اول

سرویس خبر
18 تیر 1396 ساعت 18:45
3 نظر

 

آیا مایکروسافت رویای ویندوز فون جدیدی را در سر می‌پروراند؟

طبیعتا ویندوز فون طرفدارن خاص خود را دارد و مایکروسافت با تولید این دسته از گوشی‌های هوشمند سعی دارد تا سهم بیشتری از این صنعت را در دنیای تکنولوژی به خود اختصاص دهد. جی اس ام در ادامه از گوشی جدید این شرکت می‎گوید.

به گفته Brad Sams سردبیر خبرگزاری تاروت، با اینکه زمان زیادی از معرفی ویندوز فون مایکروسافت می‎گذرد، هنوز جای خالی گوشی‎های هوشمند مایکروسافت در میان رقیبان حس می‎شود. به همین دلیل بخش مرکزی مایکروسافت در حال کار روی نمونه اولیه گوشی جدیدی با سیستم عامل ویندوز 10 است. اما تولید این محصول در قالب تبلت یا گوشی هوشمند در هاله‌ای از ابهام است، در نتیجه از مشخصات فنی آن دستگاه نیز اطلاعاتی در دست نیست. در نهایت با توجه به نظر کارشناسان، امکان تولید مدلی جدید از یک گوشی هوشمند بسیار بیشتر است.

در پاسخ به نظر علاقه‎مندان در رابطه با امکان عرضه این دستگاه به صورت سرفیس فون، «برد سمز» تولید این گوشی در بخش سرفیس مایکروسافت را رد کرد اما به آن‌ها اطمینان داد که سرپرستی تیم تولیدکننده به عهده یکی از باتجربه‎ترین مهندسان مایکروسافت در این زمینه (الکس کیپ‎من) است. مشخصا با انتخاب او برای این پروژه، ویژگی‎های AR و VR (واقعیت افزوده و واقعیت مجازی) به شکل بارزی مورد توجه قرار می‎گیرد.

به نظر می‌رسد مایکروسافت با همکاری ARM، گوشی گران قیمتی با سیستم عامل ویندوز10 و برپایه رابط کاربری CShell عرضه نماید. با این همه، بسته به زمان اتمام پروژه، احتمال دارد این محصول در سال آینده معرفی شود.

   18 تیر 1396
3 نظر
5.00
  9 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری