تست همراه اول

سرویس خبر
20 اردیبهشت 1396 ساعت 15:40
0 نظر

 

تکذیب خبر توقف تولید وان پلاس 3 تی

در حالیکه شایعات از توقف تولید OnePlus 3T خبر می داد، تولیدکننده چینی از تولید این گوشی، با وجود نزدیک شدن به زمان عرضه پرچمدار جدید شرکت، وان پلاس 5، خبر می‌دهد.

روز گذشته خبرهایی در موردم توقف تولید وان پلاس 3 تی 128 گیگابایتی خواندیم؛ خبرهایی که بر پایه وبسایت کمپانی و نتایج فروش منتشر شده بود. اما حالا خبرهایی رسمی در این باره منتشر شده که شایعات قبلی را نفی می‌کند. در خبر جدید آمده است که تولید این گوشی متوقف نشده است بلکه در حال حاضر تنها موجودی آن در بازار تمام شده است. اگر نگاهی به وبسایت وان پلاس بی اندازیم می‌بینیم که برخی نسخه‌ها در وضعیت اتمام موجودی هستند در حالیکه در وبسایت هندی وضعیت همین نسخه ها توقف تولید است.

به نظر می رسد به زودی تعداد دیگری از این گوشی تولید و حداقل روانه برخی بازارها می‌شود؛ بازارهایی که در آن‌ها نسخه‌های در دسترس گوشی به اتمام رسیده است. بیانیه رسمی شرکت نیز تایید کرده است که هند یکی از این بازهاست. در این بیانیه همچنین اشاره شده است که وان پلاس به تولید گوشی 3T ادامه می دهد در حالی نسل جدید گوشی پرچمدار این شرکت، OnePlus 5 در راه است.  20 اردیبهشت 1396
2396 بازدید
0 نظر
1.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری