تست همراه اول

سرویس خبر
11 فروردین 1396 ساعت 14:00
7 نظر

 

سامسونگ نسخه Galaxy S8 Microsoft Edition را معرفی کرد

همان طور که می‌دانید، سامسونگ یکی از شرکت‌‌هایی است که همکاری خوبی با مایکروسافت دارد و در گوشی‌های این شرکت می‌توان بسیاری از اپلیکیشن‌های رسمی مایکروسافت مانند برخی از مجموعه اپ‌های آفیس، اسکایپ و وان درایو را یافت. اما این بار سامسونگ پا را فراتر گذاشته و نسخه‌ای از اس 8 ویژه مایکروسافت معرفی کرده است.

در حال حاضر مایکروسافت در دنیای موبایل حرفی برای گفتن ندارد و حتی با وجود شایعات فراوانی که مدت‌هاست از سوپرفونی به نام سرفیس فون می‌شنویم باز هم خبر خاصی نیست و نفس‌های پلتفرم ویندوز موبایل به شماره افتاده. اما این تمام تلاش ردموندی‌ها برای تسخیر دنیای موبایل نیست، مایکروسافت در حال حاضر برای هر دو پلتفرم اندروید و iOS سرویس و اپلیکیشن ارائه می‌کند.

این استراتژی رو به رشد مایکروسافت تا به حال پیشرفت خوبی داشته و آخرین تلاش این شرکت منجر به تولید سری خاصی از پرچم‌داران جدید سامسونگ با نام «گلکسی اس۸ مایکروسافت ادیشن» شده است؛ در واقع این همان گلکسی اس۸ است با شخصی‌سازی‌ها و اپلیکیشن‌های مایکروسافت که در نسخه معمولی اس۸ نخواهید دید.

البته طبق قرارداد همکاری، که چند سالی است میان سامسونگ و مایکروسافت برقرار است، گلکسی اس۸ و اس۸ پلاس مانند نسل‌های قبلی پرچم‌داران سامسونگ به بعضی اپ‌های مایکروسافت مانند پاورپوینت، ورد، اکسل، وان درایو و اسکایپ مجهزند، اما نسخه مایکروسافت ادیشن اپلیکیشن‌های بیشتری مانند کورتانا، اوت لوک، MSN News و... را روی خود دارد.

در مصاحبه‌ای که The Verge با مایکروسافت انجام داده، این طور بیان شده که:

هنگامی که گلکسی اس۸ و اس۸ پلاس مایکروسافت ادیشن راه‌اندازی و آنلاین شوند، یک سفارشی سازی مایکروسافتی در آن‌ها صورت می‌گیرد. این شخصی‌سازی با بهره‌گیری از اپلیکیشن‌های مایکروسافت مانند آفیس، وان درایو، کورتانا، اوت لوک و... بهترین تجربه بهره‌‌وری در نوع خود را به کاربران ارائه می‌کند .

این نسخه همزمان با نسخه اصلی و در روز ۲۱ اوریل (اول اردیبهشت) در آمریکا عرضه می‌شود.  11 فروردین 1396
7 نظر
3.39
  83 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری