تست همراه اول

سرویس خبر
19 بهمن 1395 ساعت 17:00
10 نظر

 

دعوتنامه کنفرانس ال جی با تصویری از پرچمدار جدیدش G6

ال جی دعوت‌نامه‌های کنفرانس خود برای کنگره موبایل بارسلون، MWC 2017، را ارسال کرده است؛ دعوت‌نامه‌ای که در آن تصویری از پرچمدارش، G6، نمایان است.

امروز عکس جدیدی از پرچمدار ال جی به دستمان رسیده که ظاهر آن را به خوبی نشان می‌دهد؛ ظاهری که تقریبا مشابه چیزی است که در عکس‌های قبلی از این گوشی هم دیده بوییم و حالا می‌توانیم مطمئن شویم. اگرچه هنوز ال جی رسما اعلام نکرده قصد معرفی پرچمدار خود را دارد، دعوتنامه مراسمش در MWC 2017 این نوید را می‌دهد.

این شرکت دعوت‌نامه‌های خود را به‌تازگی ارسال کرده است؛ دعوت‌نامه‌هایی که اطلاعاتی تقریبا رسمی از این گوشی به کاربران می‌دهد.

در عکسی که از این گوشی منتشر شده نمایشگر بزرگ آن که در دست به‌راحتی جای می‌گیرد، به‌خوبی قابل رویت است. اما نمی‌دانیم منظور ال جی از دایره‌هایی که در گوشه‌ها نشان داده شده چیست.

از مشخصات این گوشی تا کنون فاش شده است و می‌دانیم که احتمالا جی 6، ضد آب و ضد گردوغبار است، باتری قابل تعویض دارد و از تراشه اسنپدراگون 821 بهره می برد. ال جی قرار است در تاریخ 26 فوریه (8 اسفند) از پرچمدار جدیدش، LG G6، در MWC 2017، رونمایی کند.  19 بهمن 1395
10 نظر
4.14
  21 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری