تست همراه اول

سرویس خبر
8 بهمن 1395 ساعت 15:52
6 نظر

 

مشکل دستبند سلامتی شیائومی Mi Band 2 با دست افراد سیاه پوست

طبق خبرهای جدید، دستبند سلامتی معروف و بسیار خوش‌قیمت شیائومی، می بند 2، روی دست افرادی با پوست تیره عملکرد درستی ندارد.

همانطور که می‌دانید، شرکت چینی شیائومی فقط تولیدکننده گوشی هوشمند نیست، بلکه شرکتی بسیار خلاق و نوآور است که در زمینه تولید انواع گجت‌های هوشمند، تبلت، تلویزیون و لوازم خانگی نیز فعالیت می‌کند و توانسته با محصولات باکیفیت و با قیمت مناسب حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

یکی از گجت‌های بسیار معروف و پرفروش این شرکت دستبند سلامتی است که در کشور خودمان نیز دستبندهای سلامتی شیائومی به دلیل قیمت و کیفیت مناسب طرفداران بسیار دارند. طبق خبرهای جدید، نسل دوم دستبندهای Mi Band، یعنی Mi Band 2، به گفته کاربران سیاه‌پوست در نحوه اندازه‌گیری و سیستم محاسبه ضربان قلب مشکلی جدی دارد.

دلیل این مشکل در اندازه‌گیری ضربان قلب افراد سیاه‌پوست این است که سیستم دنبال‌کننده ضربان قلب در Mi Band 2 زمانی به درستی کار می‌کند که روی سطح روشنی از پوست قرار گرفته باشد و به همین سبب قعالیت سنسورهای Mi Band 2 پس از قرارگیری روی دست افرادی با پوست تیره با اختلال مواجه می‌شود و نمی‌تواند ضربان قلب کاربر را به درستی تشخیص دهد و اعلام کند.

در هر صورت Miui توسعه‌دهنده نرم‌افزار شیائومی Mi Band این مشکل را پذیرفته و اعلام کرده است که برای رفع مسئله پیش‌آمده به دنبال راه‌حلی سریع و کاربردی است تا همه کاربران در سراسر جهان و بدون تفاوت رنگ پوست از این گجت کاربردی لذت ببرند.

نظر شما در مورد دستبندهای سلامتی شیائومی چیست؟

   8 بهمن 1395
6 نظر
4.11
  9 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری