تست همراه اول

سرویس خبر
5 بهمن 1395 ساعت 14:25
25 نظر

پادشاه دنیای کسنول‌های بازی

پلی استیشن 4 رکورد پلی استیشن 2 را شکست؛ برترین کنسول دنیا

کنسول بازی شرکت سونی، پلی اسیتشن 4، توانسته است رکوردی بزرگ را ثبت کند و حالا برترین کنسول جهان باشد.

همانطور که می‌دانید، مدت زمان زیادی است که کنسول پلی استشین 4 از سونی با کنسول اکس باکس وان از شرکت مایکروسافت در آمارهای فروش در حال رقابت نزدیکی هستند اما حالا خبری از سوی یک منبع آگاه و مطلع منتشر شده است که نشان می‌دهد پلی استیشن 4 دیگر پادشاه دنیای کنسول‌های گیمینگ است.

طی نمایشگاه CES 2017 در شهر لاس وگاس، مدیران سونی خبر از فروش 53.4 میلیون دستگاه پلی استیشن 4 را دادند اما امروز در نمایشگاه بازی تایپه، آقای هیروکی اودا به صورت رسمی اعلام کرده است که میزان فروش بازی‌های ویدئویی برای این کنسول به رقمی در حدود 409.1 میلیون واحد رسیده است.

طبق آمار منتشر شده به ازای هر دستگاه پلی استیشن 4 تعداد 7.5 بازی فروخته شده که در مقایسه با رکورددار این بخش یعنی پلی استیشن 2 رشد 1.3 واحدی را شاهد هستیم. این آمار برای پلی استیشن 2 تعداد 6.2 بازی به ازای هر دستگاه بوده است.

گفتنی است که کنسول محبوب و پر طرفدار  Wii نیز در مقایسه با پلی استیشن 4 شکست خورده است و در حال حاضر بهترین آمار فروش دستگاه و فروش بازی را در جهان به خود اختصاص داده است.

در هر صورت این آمار نشان می‌دهد پلی استیشن 4 به خوبی توانسته است غول‌های اخیر دنیای گیم یعنی پلی استیشن 2 و  Wii را به شکست مجبور کند که نشان از عملکرد خوب این دستگاه و فعالیت‌های بخش گیمینگ شرکت سونی می‌دهد. آیا خرید پلاس موفقیت آمیز خواهد بود؟

نظر شما در مورد پلی استیشن 4 چیست؟

   5 بهمن 1395
25 نظر
4.40
  20 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری