تست همراه اول

سرویس خبر
24 آبان 1395 ساعت 16:22
31 نظر

 

می‌خواهید پولدار شوید؟ برای Tizen OS برنامه بنویسید!

سامسونگ برای تشویق توسعه‌دهندگان به نوشتن اپلیکیشن‌های بیشتر برای سیستم عامل تایزن قرار است هر ماه 1 میلیون دلار جایزه بدهد.

نیازی به گفتن نیست که امروزه قدرت یک پلتفرم موبایل تا حد زیادی به اپلیکیشن‌های آن وابسته است. هرچقدر هم یک پلتفرم موبایل خوب و روان نوشته شود اگر اپلیکیشن‌های کمی داشته باشد محکوم به شکست خواهد بود. دقیقا به همین خاطر است که سامسونگ تصمیم گرفته با اهدای جوایز نقدی توسعه‌دهندگان را به نوشتن اپ‌های بیشتر برای سیستم عامل Tizen تشویق کند.

سامسونگ، که نمی‌خواهد کم‌تعداد بودن اپ‌های تایزن منجر به نابودی این پلتفرم موبایل نوپا شود، تصمیم دارد هر ماه به توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های تایزن مبلغ 1 میلیون دلار جایزه دهد.

این طرح از فوریه تا اکتبر 2017 برگزار می‌شود و توسعه‌دهندگان علاقه‌مند به شرکت در آن باید در صفحه Tizen Mobile App Incentive Program ثبت نام کنند. سامسونگ هر ماه به 100 اپلیکیشنی که بیشترین تعداد دانلود در Tizeon Store را داشته باشند 10 هزار دلار جایزه می‌دهد.

در گذشته مایکروسافت و بلک‌بری نیز برای تشویق توسعه‌دهندگان جوایزی تعیین کرده بودند اما ایده آنها نتوانست به هدف تعیین‌شده برسد. حال باید دید سامسونگ می‌تواند با این کار شانس تایزن را برای رسیدن به دو پلتفرم اصلی بازار (اندروید و آی‌اواس) بیشتر کند یا خیر. پیش‌بینی شما چیست؟  24 آبان 1395
31 نظر
4.73
  11 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری