تست همراه اول

سرویس خبر
18 آبان 1395 ساعت 12:48
29 نظر

 

هدیه اپل برای سال جدید: رنگ جدید Jet White برای آیفون 7 و 7 پلاس

اپل این بار تصمیم دارد سنت‌شکنی کند و رنگ جدید جت وایت را برای iPhone 7 و iPhone 7 Plus در بهار و پیش از عرضه آیفون‌های جدید عرضه کند.

اپل معمولا با هر آیفون جدید رنگ جدیدی نیز برای طرفدارانش عرضه می‌کند. آیفون‌های 7 و 7 پلاس نیز امسال با رنگ جدید جت بلک روانه بازار شدند. برای اینکه خاص بودن این رنگ‌ها حفظ شود، اپل تنها برای مدل‌های 128 و 256 گیگابایتی رنگ جت بلک عرضه کرد.

حالا گزارشی جدید خبر می‌دهد که رنگ دیگری به آیفون‌های امسال اضافه می‌شود، این بار زودتر از معرفی و عرضه نسل جدید این گوشی‌ها.

به طور حتم رنگ جدید روی آیفون‌های 7 و 7 پلاس بسیار زیبا خواهد بود و بار دیگر توجه همه را به اپل جلب خواهد کرد؛ به‌خصوص که اکنون به تعطیلات سال جدید میلادی نزدیک می‌شویم و پس از آن روند فروش نزولی می‌شود.

از طرف دیگر دوستداران اپل عادت ندارند که در میانه دوره عرضه آیفون‌ها، شاهد عرضه جدیدی باشند. رنگ جدید آیفون می‌تواند هیجان بیشتری برای آیفون‌های فصل بعد ایجاد کند.

این شرکت در بهار نسل جدید iPad را رونمایی می‌کند و ممکن است همزمان شاهد رنگ جدید جت وایت آیفون نیز باشیم. در غیر این صورت احتمالا اپل این رنگ را برای نسل جدید آیفون‌ها نگه داشته است.  18 آبان 1395
29 نظر
3.88
  26 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری