تست همراه اول

سرویس خبر
31 شهریور 1395 ساعت 11:46
14 نظر

 

اپلیکیشن پیام‌رسان Google Allo منتشر شد

پیام‌رسانی که گوگل در I/O 2016 وعده داده بود رسما برای پلتفرم اندروید و آی او اس منتشر شد. Google Allo تنها برای گفتگوی متنی کاربرد دارد و عملکرد آن مشابه دیگر اپلیکیشن‌های پیام‌رسان شناخته‌شده بازار است.

اگر به‌خاطر داشته باشید، در مراسم Google I/O 2016 گوگل از دو پیام‌رسان جدید رونمایی کرد: اپلیکیشن تماس تصویری Duo که ماه گذشته رسما منتشر شد و اپلیکیشن پیام‌رسان متنی Allo که حالا امروز رسما در اختیار کاربران قرار گرفته است.

عملکرد Allo شبیه دیگر اپلیکیشن‌های پیام‌رسان متنی مانند Whatsapp و Telegram است و برای ایجاد اکانت فقط به شماره تلفن همراه کاربر نیاز دارد. بدین ترتیب برای استفاده از Allo نیازی به داشتن اکانت گوگل نیست و همانند Duo مراحل ثبت‌نام با تایید شماره تلفن همراه صورت می‌گیرد.

Allo همچنین به یک دستیار هوشمند بر پایه Google Now مجهز است که می‌تواند سوالات کاربر را با دستور Google@ پاسخ دهد. این اپلیکیشن، برخلاف Hangouts، از SMS پشتیبانی نمی‌کند و توسط آن تنها با کاربرانی می‌توان ارتباط برقرار کرد که Allo را روی گوشی هوشمند خود نصب کرده باشند.

Allo هم‌اکنون در بیشتر مناطق جغرافیایی روی گوگل پلی استور و اپ استور قرار گرفته و تا ساعات آینده در تمام کشورها قابل دریافت است.

درصورتی که شما هم آن را روی گوشی خود نصب کرده‌اید، ما را نیز در قسمت نظرات از تجربه کار با آن مطلع کنید.


    31 شهریور 1395
14 نظر
4.64
  11 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری