تست همراه اول

سرویس خبر
6 شهریور 1395 ساعت 14:58
9 نظر

 

احتمال حذف دکمه خانه در آیفون‌های 2017

در حالی که اپل هنوز از آیفون 7 رونمایی نکرده است، شایعاتی و خبرهای متعددی در رابطه با آیفون‌های 2017 منتشر می‎شود؛ آیفون‌هایی که قرار است در دهمین سالگرد معرفی آیفون عرضه شوند به همین خاطر از اهمیت بالایی برای اپل برخوردارند.

اپل هر دو سال یک بار عادت به تغییر طراحی گوشی‌های آیفون خود دارد. طبق این الگو iPhone7 می‌بایست ظاهری متفاوت از iPhone 6 و iPhone 6s داشته باشد اما آنچه از تصاویر فاش شده بر می‌آید به نظر نمی‌رسد چنین تغییری را در آیفون‌های 2016 شاهد باشیم.

سال آینده اپل دهمین سالگرد معرفی آیفون را جشن خواهد گرفت. شاید به همین دلیل تصمیم گرفته است تا به جای امسال، آیفون‌های 2017 را ری‌دیزاین کند.

به گزارش بلومبرگ بیشترین تغییر در آیفون‌های 2017 مربوط به پنل جلو دستگاه است که فاقد دکمه خانه خواهد بود، دکمه‌ای که نقش مهمی در هویت آیفون‌های اپل از ابتدا تا کنون ایفا کرده است.

چند هفته پیش خبرهایی در رابطه با تغییر دکمه خانه آیفون 7 را شنیده بودیم که نباید آن را با این گزارش جدید اشتباه گرفت. در خبر مربوط به آیفون 7 گفته شده بود دکمه Home لمسی می‌شود اما بلومبرگ حرف از حذف کامل دکمه Home آیفون‌های 2017 میزند.

پیش‌تر نیز شایعاتی در مورد شیشه‌ای شدن پنل پشت آیفون و مجهز شدن به نمایشگر دو طرف خمیده شنیده بودیم که منابع معتبری به حضور آنها در آیفون‌های 2017 اشاره کرده‌اند.

به نظر شما اپل در آیفون‌های سال آینده دکمه Home را حذف می‌کند؟ نظر خود را در کامنت‌ها با ما و سایر کاربران در میان بگذارید.



  6 شهریور 1395
9 نظر
4.33
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری