تست همراه اول

سرویس خبر
23 مرداد 1395 ساعت 11:14
8 نظر

 

احتمال معرفی Mate 9 با فناوری جدید SuperCharge

اطلاعاتی از شرکت هوآوی به دست آمده که مشخص می‌کند ممکن است این شرکت در مدل میت 9 از فناوری شارژ سریعی به نام سوپرشارژ استفاده کند که 10 بار سریع‌تر از حالت عادی باتری گوشی هوشمند را شارژ می‌کند.

هوآوی برندی به نام SuperCharge را در اروپا به ثبت رسانده که مشخص می‌کند این شرکت به دنبال استفاده از فناوری شارژ سریع جدیدی برای گوشی‌های تلفن همراه خود در آینده نزدیک است.

احتمالا این فناوری همان چیزی است که هوآوی سال گذشته در پنجاه و ششمین سمپوزیوم باتری در ژاپن معرفی کرد و مدعی شد با آن می‌توان تنها در چند دقیقه باتری‌های Li-Ion را 50 درصد شارژ کرد.

پیش‌بینی می‎شود گوشی Mate 9 هوآوی اولین محصولی باشد که از فناوری SuperCharge این شرکت استفاده می‌کند؛ گوشی هوشمندی که به احتمال زیاد در نمایشگاه IFA 2016 از آن رونمایی می‌شود.

به نظر می‌رسد رقابت شرکت‌های تولیدکننده در بخش باتری وارد مرحله دیگری شده است. در چند ماه اخیر خبرهای مختلفی در مورد فناوری‌های جدید شارژ سریع شنیدیم که کمپانی‌های مختلف ارائه کرده‌اند و هر یک رکورد شارژ فناوری‌های دیگر را شکسته است. حال باید منتظر ماند و دید گوشی‌های 2017 از این نظر تحول بزرگی به خود خواهند دید یا خیر. پیش‌بینی شما چیست؟  23 مرداد 1395
8 نظر
4.80
  5 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری