تست همراه اول

سرویس خبر
22 تیر 1395 ساعت 12:51
24 نظر

 

آیا گلکسی اس 7 با پردازنده اسنپدراگون در بازار ایران موجود است؟

شرکت کره‌ای سامسونگ برای نسل هفتم سری کهکشانی خود یا همان گلکسی اس 7 از دو پردازنده اسنپدراگون 820 و اگزینوس 8890 استفاده کرد، اما در کشور ایران فقط نسخه اگزینوس یا آسیایی با گارانتی رسمی وارد بازار شد. سایت جی‌اس‌ام، طبق پیگیری انجام‌شده، اطلاعات جدیدی از وضع نسخه پردازنده اسنپدراگون این تلفن هوشمند دارد. در ادامه با جی‌اس‌ام همراه باشید.

بدون شک یکی از بهترین موبایل‌های هوشمند موجود در بازار کشور گلکسی اس7 و البته گلکسی اس7 اج است، اما این گوشی‌های هوشمند در بازار رسمی تنها در یک نسخه یعنی نسخه آسیایی یا همان اگزینوس 8890 موجودند و اگر شما قصد داشته باشید نسخه اسنپدراگون 820 این موبایل‌ها را تهیه کنید، باید سراغ بازار غیررسمی یا به زبان عامیانه قاچاق بروید.

سایت جی‌اس‌ام پیگیر موضوع عرضه نسخه اروپایی این گوشی هوشمند جذاب و خواستنی شده است. همان طور که قبلا هم اعلام شده بود، می‌توان گفت که دیگر نباید منتظر عرضه رسمی گلکسی اس7 و گلکسی اس7 اج با پردازنده اسنپدراگون 820 در بازار داخلی باشید. همچنین احتمال می‌رود گلکسی نوت 7 نیز با پردازنده آسیایی یا همان اگزینوس وارد بازار کشورمان شود.

در بازار پررونق موبایل کشور ایران فروش و درخواست کالای قاچاق بسیار زیاد است، به همین دلیل برای ملاقات با گلکسی اس7 و گلکسی اس7 اج نسخه اسنپدراگون به بازار موبایل شرق تهران و بازار علاءالدین رفتیم تا اطلاعات بیشتری از قیمت آنها کسب کنیم. در ادامه می‌توانید از قیمت این اسمارت‌فون‌ها مطلع شوید.

با کمی جستجو در بازار متوجه خواهید شد که نسخه اسنپدراگون این دو گوشی نیز موجود است. قیمت گلکسی اس7 نسخه اسنپدراگون 820 در بازار تهران از حدود 2 میلیون و 150 هزار تا دو میلیون و 220 هزار تومان نوسان دارد. این در حالی است که قیمت نسخه اگزینوس حدود 2 میلیون و 10 هزار تومان است. همچنین گلکسی اس7 اج نسخه اسنپدراگون 820 در بازار تهران دارای برچسب قیمتی 2 میلیون و 470 هزار تومان تا 2 میلیون و 600 هزار تومان است. قیمت این مدل هم با پردازنده اگزینوس و گارانتی رسمی 2 میلیون و 380 هزار تومان است.نظرات کاربران

در حال بارگذاری