تست همراه اول

سرویس خبر
20 تیر 1395 ساعت 10:35
5 نظر

 

آپدیت اپلیکیشن اپل‌موزیک برای اندروید و رفع باگ‌ها (لینک دانلود)

کوپرتینویی‌ها چندی پیش اپلیکیشنی برای پخش و البته خرید موسیقی به نام اپل موزیک منتشر کردند که استقبال چندانی از آن به عمل نیامد. این برنامه در ابتدا با باگ‌های نسبتا مهمی روبرو بود که مهندسان اپل آن‌ها را در نسخه جدید برنامه برطرف کرده‌اند.

اپلیکیشن اپل‌موزیک پس از گذشت یک سال از رونمایی همچنان با مشکلاتی روبروست. طبق گزارشات منتشرشده از سوی کاربران، پخش مجدد آهنگ‌ها بعضی مواقع از دسترس خارج می‌شود و همچنین چند ثانیه آغازین برخی فایل‌ها خالی است و هیچ صدایی شنیده نمی‌شود. یکی دیگر از باگ‌های جدی برنامه متوجه بخش آلبوم‌بندی و فولدرهاست؛ در این قسمت با هربار بازشدن اپلیکیشن، ترتیب آلبوم‌ها به طرز عجیبی تغییر می‌کند و از حالت دلخواه کاربر خارج می‌شود.

با توجه به مشکلات مذکور، بالاخره نسخه 0.9.11 برای دانلود در در گوگل‌پلی قرار داده شد. همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، اپل وعده داده است که باگ‌های موجود را در این نسخه برطرف کند. اپل در پروژه‌ای که یک سال پیش کلید زد قصد دارد نظر کاربران اندروید را به سمت خود جلب کند، به همین دلیل نسخه اندرویدی اپل‌موزیک را نیز منتشر کرد. این برنامه هم‌اکنون میزبان 15 میلیون کاربر است که در مقایسه با آوازه این کمپانی چندان هم عدد قابل توجهی نیست. بزرگ‌ترین رقیب اپل‌موزیک اسپاتیفای است که هم‌اکنون بیش از 30 میلیون کاربر دارد. البته به این نکته هم توجه داشته باشید که قدمت اسپاتیفای بسیار بیشتر از عمر یک‌ساله اپل‌موزیک است، پس پیشی‌گرفتن آن کاملا قابل پیش‌بینی به نظر می‌رسد.

اگر می‌خواهید به خیل کاربران اپل‌موزیک بپیوندید، باید بدانید که هر کاربر در آغاز می‌تواند به مدت 3 ماه از سرویس‌های این برنامه به‌رایگان استفاده کند. با عبور از مرز 90 روز، برای ادامه عضویت باید ماهانه مبلغ 9.99 دلار ( 35 هزار تومان) پرداخت کنید که برای دانش‌آموزان این مبلغ به 4.99 دلار (20 هزار تومان) کاهش می‌یابد. اگر نوتیفیکیشن این آپدیت را هنوز دریافت نکرده‌اید، با ورود به گوگل‌پلی انگشت خود را از چپ به راست بکشید تا منوی سمت چپ ظاهر شود. در این قسمت گزینه My apps & games را انتخاب کنید و دنبال Apple Music بگردید.

لینک دانلود اپل‌موزیک برای اندروید  20 تیر 1395
3034 بازدید
5 نظر
4.00
  4 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری