تست همراه اول

سرویس خبر
29 فروردین 1395 ساعت 10:48
3 نظر

 

QuickTime را فورا از ویندوز خود پاک کنید!

به دنبال کشف دو باگ خطرناک در نسخه ویندوز برنامه QuickTime، به کاربرانی که از آن روی کامپیوتر خود استفاده می‌کنند توصیه شده است که فورا این برنامه را پاک کنند تا خطری متوجه آنها نشود.

چند روز پیش، شرکت امنیتی ترند میکرو دو باگ خطرناک در نسخه ویندوز برنامه QuickTime پیدا کرد که به هکرها اجازه می‌دهد کنترل کامل کامپیوتر قربانی را به دست بگیرند. از آنجا که مشخص شده اپل دیگر برای به‌روز‌رسانی این برنامه و رفع مشکلات نسخه ویندوز آن برنامه‌ای ندارد، شرط عقل این است که اگر به هر دلیلی از این برنامه روی کامپیوتر خود استفاده می‌کنید، سریعا آن را پاک کنید.

 

 

با اینکه هنوز گزارشی در مورد سوء استفاده از این باگ از کاربر یا سازمانی گزارش نشده است، وزارت امنیت داخلی آمریکا به تمام کاربران ویندوز که از QuickTime استفاده می‌کنند توصیه کرده برای حفظ امنیت خود در مورد پاک کردن این برنامه کوتاهی نکنند. این آسیب‌پذیری خطرناک تنها کاربران ویندوز را تحت تاثیر قرار می‌دهد و کاربران سیستم عامل مک از آن در امان هستند.
برای پاک کردن QuickTime به Control Panel ویندوز بروید و از طریق Uninstall a program برنامه QuickTime را انتخاب و روی دکمه Uninstall کلیک کنید.  29 فروردین 1395
3 نظر
5.00
  5 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری