تست همراه اول

سرویس خبر
15 دی 1395 ساعت 20:00
23 نظر

 

چگونه همزمان به چند اکانت در اینستاگرام وارد شویم؟

چند وقتی است که اینستاگرام امکان اضافه کردن چند اکانت به یک دستگاه را اضافه کرده است. در این نوشته به شما خواهیم گفت چگونه می‌توانید اکانت‌های خود را به طور همزمان به یک گوشی وصل کنید.

اینستاگرام مدتی پیش امکان استفاده از چند اکانت مختلف در یک دستگاه را به اپلیکیشن اندروید و iOS خود اضافه کرد. با اضافه شدن این ویژگی، کاربران می‌توانند بدون نیاز به خارج شدن، به راحتی میان سایر حساب‌های خود در اینستاگرام جابه‌جا شوند و آنها را مدیریت کنند.
در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه می‌توانید اکانت‌های مختلف اینستاگرام خود را به هم وصل کنید و بین آنها جابه‌جا شوید. مراحل زیر برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS یکسان است.

  1. به صفحه پروفایل خود در اپلیکیشن اینستاگرام رفته و از گوشه بالا سمت راست، آیکون Options (در iOS چرخدنده – در اندروید سه نقطه) را لمس کنید.
  2. در صفحه بعد به پایین اسکرول کنید تا در بالای گزینه Log Out گزینه Add Account را ببینید. امکان دارد این گزینه هنوز برای شما فعال نشده باشد پس اگر اینطور بود، سایر اکانت‌های خود را امتحان کنید.
  3. با لمس گزینه Add Account، صفحه لاگین اینستاگرام نمایش داده خواهد شد که از این طریق می‌توانید وارد اکانت دوم خود شوید. وارد شدن به سایر اکانت‌ها (تا 5 اکانت) به همین شکل خواهد بود.

جابه‌جا شدن میان اکانت‌های اینستاگرام اضافه شده، بسیار ساده است.

  1. به صفحه پروفایل خود رفته و نام کاربری نمایش داده شده در بالا را لمس کنید.
  2. حال در منوی باز شده، نام اکانتی که می‌خواهید به آن بروید را لمس کنید.

برای اینکه بدانید هم اکنون در حال استفاده از کدام یک از اکانت‌های خود هستید، تصویر پروفایل اکانت مورد نظر در گوشه سمت راست پایین اینستاگرام نمایش داده خواهد شد.  15 دی 1395
23 نظر
4.52
  29 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری