تست همراه اول

سرویس خبر
3 بهمن 1394 ساعت 15:41
3 نظر

 

سامسونگ از دیجیتایزر خود در نمایشگر گلکسی اس7 استفاده می‌کند

سامسونگ در تلاش است در تامین قطعات گوشی‌های هوشمند خود کمترین وابستگی را به شرکت‌های دیگر داشته باشد. در تازه‌ترین اقدام، این شرکت قصد دارد دیجیتایزر نمایشگرهای خانواده Galaxy S7 را خودش تامین کند.

شرکت سامسونگ در ساخت گوشی‌های هوشمندش تا حد زیادی به خودش متکی است. در حال حاضر پنل‌های نمایشگر، سنسورهای دوربین، پردازنده، چیپ‌های رم، چیپ‌های حافظه و رادیوهای تلفن همراه را تماما خود سامسونگ تولید می‌کند. حال این شرکت کره‌ای قصد دارد به سوی استفاده از آی‌سی‌های تاچ اسکرین‌ ساخت خود برود.

 

 

براساس گزارشی منتشرشده، سامسونگ در سه سال گذشته در حال توسعه دیجیتایزر نمایشگر خود بوده و اخیرا تصمیم گرفته است از آن در گلکسی اس7 استفاده کند. خبر مهم‌تر این است که این دیجیتایزرهای جدید تنها برای خانواده اس7 ساخته می‌شوند. پیش از این سامسونگ از دیجیتایزرهای ساخت شرکت‌های Synaptics و ST Microelectronics در دستگاه‌های رده بالا استفاده می‌کرد که با قطع یا کاهش خرید، این شرکت‌ها با کاهش درآمد محسوسی مواجه خواهند شد.
به نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد وابستگی خودش را به شرکت‌های خارجی کم کند و از آنجا که نمایشگرهای لمسی به‌طور فزاینده‌ای در انواع محصولات استفاده می‌شوند، کره‌ای‌ها می‌خواهند روند توسعه دیجیتایزرهای خود را سرعت ببخشند.

برای آشنایی بیشتر با محصولات سامسونگ به سایت رسمی این شرکت مراجعه کنید.

   3 بهمن 1394
3 نظر
4.73
  11 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری