تست همراه اول

سرویس خبر
27 دی 1394 ساعت 18:30
4 نظر

 

​قاب جدید گوشی‌های سامسونگ با قابلیت اتصال قلم هوشمند

به‌تازگی اخباری منتشر شده مبنی بر این که سامسونگ در حال کار روی پتنتی است که به قاب هوشمند مربوط می‌شود. با استفاده از این قاب هوشمند می‌توانید تمام پرچمداران سامسونگ را به قلم اس (S Pen) مجهز کنید!

اگر سامسونگ قابی طراحی کند که با کمک آن بتوانید تمام پرچم‌داران این شرکت را به استایلوس مجهز کنید، چه اتفاقی می‌افتد؟ آیا این مسئله از محبوبیت سری نوت سامسونگ می‌کاهد یا خیر؟!

 

  

 

پتنت جدیدی که سامسونگ در کره جنوبی منتشر کرده نشان می‌دهد این شرکت در حال کار روی ایده جدیدی است؛ قابی با نام S View که در داخلش یک قلم اس دارد و به شما اجازه می‌دهد هر دستگاه گلکسی را به نوت تبدیل کنید. البته در نظر داشته باشید هر محصولی نوت نمی‌شود و فقط اس پن نیست که نوت را به نوت تبدیل کرده است. 

 

   

 

وقتی به سابقه سامسونگ نگاه می‌کنیم، ساخت قاب S View چندان دور از ذهن نیست، اما هنوز مشخص نیست که آیا این قاب در مراحل تولید است یا خیر. اگر واقعا سامسونگ در حال تولید چنین محصولی باشد، شاید هنگام معرفی گلکسی اس7 با آن آشنا شویم. در حال حاضر سامسونگ هنوز این قضیه را رسما تایید نکرده است و باید صبر کنیم و ببینیم آیا این قاب واقعا تولید می‌شود یا در حد ایده باقی می‌ماند.

برای آشنایی بیشتر با محصولات سامسونگ به سایت رسمی این شرکت مراجعه کنید.

نظر شما در مورد چنین محصولی چیست؟
آیا این قاب از محبوبیت سری نوت سامسونگ کم می‌کند؟
نظرات کاربران

در حال بارگذاری