تست همراه اول

سرویس خبر
7 دی 1394 ساعت 20:42
12 نظر

 

هوآوی طرفداران خود را با پرچمدار جدید D8 شگفت‌زده می‌کند

کمپانی چینی Huawei در حال تولید پرچمداری گران‌قیمت با مشخصات فنی بسیار قدرتمند است که ما آن را فعلا با نام D8 می‌شناسیم.

مدیرعامل کمپانی چینی هوآوی، He Gang، اخیرا گفته که قصد دارد این شرکت را از لحاظ تولید و عرضه پرچم‌داران جدید توسعه بیشتری ببخشد. در همین راستا شایعه‌ای منتشر شده که می‌گوید محصول بعدی هوآوی که در دست ساخت است D8 نام دارد؛ پرچم‌داری با مشخصات فنی بسیار چشمگیر.

اوایل سال جاری در نقشه راه هوآوی گفته شده بود که D8 در سال ۲۰۱۵ عرضه می‌شود و حال در گزارش جدید عنوان شده این محصول در حال طی مراحل نهایی ساخت است و سال آینده میلادی معرفی می‌شود.

بنا به گزارشات و شایعات منتشرشده، هوآوی دی۸ از نمایشگر ۵.۵ اینچی QHD با شیشه یاقوت کبود بهره خواهد برد. قلب تپنده این محصول Kirin 960 SoC است که چهار گیگابایت رم آن را همراهی می‌کند. البته چیپ Kirin 960 SoC هنوز رسما معرفی نشده و در حال حاضر آخرین شایعه حاکی از آن است که محصول مذکور با چیپ Kirin 950 عرضه می‌شود.

در رابطه با دیگر مشخصات فنی این محصول خبری منتشر نشده، ولی تمام شایعات به گران‌قیمت بودن آن اشاره می‌کنند. این محصول در چین با قیمتی حدود ۵۰۰۰ یوان چینی (حدود ۷۷۵ دلار) عرضه خواهد شد که در گروه محصولات گران‌قیمت دسته‌بندی می‌شود.

 

 

منبع: VR-Zone  7 دی 1394
12 نظر
3.42
  12 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری