سرویس خبر
21 خرداد 1394 ساعت 16:14
5 نظر

 

آیفون 5 اس جان مردی را در روسیه نجات داد

آیفون خم شده ای که در تصویر می بینید به جریان bendgate و هیاهویی که بابت خم شدن آیفون 6 پلاس رخ داده بود ربطی ندارد. این آیفون 5 اس متعلق به مردی است که در مسکو زندگی می‌ کند. این مرد ناشناس روسی باید از گوشی اش بابت کمکی که به زنده ماندنش هنگام تصادف با مینی بوس کرده تشکر کند.

آیفون خم شده ای که در تصویر زیر می بینید به جریان bendgate و هیاهویی که بابت خم شدن آیفون 6 پلاس رخ داده بود ربطی ندارد. این آیفون 5 اس متعلق به مردی است که در مسکو زندگی می‌ کند. این مرد ناشناس روسی باید از گوشی اش بابت کمکی که به زنده ماندنش هنگام تصادف با مینی بوس کرده تشکر کند.

زمانی که این تصادف رخ داد، آیفون 5 اس این مرد در جیب کناری کتش قرار داشت و نگذاشت میله فلزی وارد بدن این مرد شود، که اگر شده بود، او اکنون زنده نبود. در این تصادف 2 نفر جانشان را از دست دادند و به نظر می رسد این مرد روسی باید قدردان آیفونش باشد که او را، همچون فرشته نجات، از مرگ نجات داده است.

 

 

زندگی پر از اتفاقات پیش بینی نشده است. تصور کنید اگر آن روز این مرد آیفونش را در جیب دیگر کتش یا در جیب شلوارش می گذاشت، قطعا اکنون دیگر زنده نبود. پیش از این نیز در اخبار شنیده بودیم چگونه آیفون توانسته جلو اصابت گلوله به یک انسان را بگیرد و او را از مرگ نجات دهد.

به نظر می رسد اکنون گوشی های هوشمند ما نه تنها دستیار و کمکی برای انجام دادن کارهایمان هستند، بلکه می توانند در حوادث و خطرات نیز از ما محافظت کنند و جانمان را نجات دهند.

 

منبع: Phonearena  21 خرداد 1394
5 نظر
4.05
  37 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری