تست همراه اول

سرویس خبر
4 خرداد 1394 ساعت 16:38
6 نظر

 

آیا اندروید M با نام کلوچه فندقی شناخته خواهد شد؟

– نویسنده مهمان: همزمان با برگزاری کنفرانس توسعه دهندگان گوگل موسوم به Google I/O 2015، نسخه جدیدی از سیستم عامل محبوب اندروید نیز به نام Android M معرفی خواهد شد. این نسخه از اندروید با حرف M شروع می شود و احتمال داده می شود عبارت کامل آن Macadamia Nut Cookie باشد.

– نویسنده مهمان: همزمان با برگزاری کنفرانس توسعه دهندگان گوگل موسوم به Google I/O 2015، نسخه جدیدی از سیستم عامل محبوب اندروید نیز به نام Android M معرفی خواهد شد. این نسخه از اندروید با حرف M شروع می شود و احتمال داده می شود عبارت کامل آن Macadamia Nut Cookie باشد. با توجه به اینکه کمتر از ۱۰ درصد دستگاه های اندرویدی به لالیپاپ آپدیت شده اند، انتشار نسخه جدیدی از اندروید بی معنی و غیر معقول به نظر می رسد. 
 
نام این نسخه از اندروید به کلوچه هایی خوش مزه اشاره دارد که ذائقه کاربران را از آبنبات چوبی به کلوچه هایی موسوم به Macadamia Nut تغییر خواهد داد. این نام در کدها و صفحات افش اشده ای از گوگل مشاهده شده است که با مخفف MNC‌ نیز شناخته می شود.
 
 
تاکنون همیشه نام هایی که در نهایت برای نسخه جدید اندروید انتخاب می شدند با نام های شایعه شده آن ها تفاوت داشته است. به عنوان مثال اندروید کیت کت در ابتدا با نام Key Lime Pie شناخته می شد اما هنگام رونمایی از عبارت KitKat برای توصیفش استفاده شد. نمونه دیگر نیز همین اندروید Lollipop است که در ابتدا با نام Lemon Meringue Pie در خبرگزاری ها حضور یافت. 
 
سال گذشته طی مراسم I/O 2014 که برای اولین بار با Android Lollipop و طراحی متریال آن آشنا شدیم، نام Android L برای آن در نظر گرفته شده بود حال آنکه زمان ورود آن به بازار یعنی در نوامبر ۲۰۱۴، به لالیپاپ مشهور شد. این نسخه از اندروید نیز احتمالا با نام Android M میان کاربران شناخته شده و پس از آن نامی مناسب و شایسته برای آن انتخاب می شود.
 
منبع: Phonearena


  4 خرداد 1394
6 نظر
4.43
  14 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری