تست همراه اول

سرویس خبر
7 اسفند 1393 ساعت 11:17
222 نظر

 

جدیدترین عکس های لو رفته از پرچمدار بعدی سامسونگ

جی اس ام: روز گذشته جدیدترین عکس ها از گوشی گلکسی اس ۶ سامسونگ در فضای مجازی منتشر شد. با منتشر شدن این عکس ها خبری که به صورت اختصاصی درباره طراحی گلکسی اس ۶ نوشت، به نوعی تایید شد.

جی اس ام: روز گذشته جدیدترین عکس ها از گوشی گلکسی اس ۶ سامسونگ در فضای مجازی منتشر شد. با منتشر شدن این عکس ها خبری که به صورت اختصاصی درباره طراحی گلکسی اس ۶ نوشت، به نوعی تایید شد. اکنون می توان گفت سامسونگ انقلابی در طراحی پرچمدارهای خود به وجود آورده و S6 از پوشش شیشه ای در جلو و عقب بهره می برد. همچنین فریم دور دستگاه نیز فلزی است و همانند عکس هایی است که پیش تر هم دیده بودیم

 

 

علاوه براین همانطوری که مشاهده می‌کنید اندازه دکمه Home گوشی نیز بزرگ تر شده است. این موضوع نیز احتمالا برای سنسور اثر انگشت بهتر گوشی گلکسی اس ۶ است. طبق شایعات این پرچمدار سنسور اثر انگشتی مشابه Touch ID اپل خواهد داشت و دیگر نیازی به کشیدن انگشت برای باز کردن قفل دستگاه نیست. همچنین حاشیه های کم صفحه نمایش در بخش های کناری دستگاه نیز خودنمایی می کنند. 

 

 

یکی از مواردی که در سری گلکسی اس های سامسونگ به فراموشی سپرده خواهد شد، باتری قابل تعویض است. بخش پشتی این گوشی دیگر برای تعویض باتری جدا نخواهد شد. بخش سیم کارت دستگاه نیز به سمت راست دستگاه منتقل شده است. 

 

 

درگاه پورت ۳.۵ میلیمتری هدفون نیز از بخش بالایی به پایین گوشی منتقل شده است تا در کنار پورت Micro USB، میکروفون اصلی و اسپیکر گوشی در این بخش قرار بگیرد. در بخش بالایی دستگاه نیز چیزی جز سنسور اینفرارد و میکروفون دوم دیده نمی شود. یکی از ایراداتی که به طراحی این گوشی می توان گرفت، لنز بیرون زده دوربین است. البته این موضوع با توجه به ضخامت کم دستگاه قابل توجیه است.

این گوشی در دهم اسفند ماه معرفی خواهد شد و می توانید مراسم سامسونگ را به صورت وبلاگ نویسی زنده از دنبال کنید. شما درباره طراحی این گوشی چه فکر می کنید؟

 

منبع: XDA-Developers  7 اسفند 1393
222 نظر
3.08
  125 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری