تست همراه اول

سرویس خبر
30 مهر 1393 ساعت 10:59
20 نظر

 

گوگل یک راهنمای جامع برای مهاجرت از آی او اس به اندروید منتشر کرد

– جی اس ام: گوگل روز گذشته برای اولین بار در وب سایت خود راهنمای کامل مهاجرت از آی او اس به اندروید را منتشر کرد. در این راهنما تمام مراحل و اقداماتی که کاربران آی او اس برای مهاجرت به اندروید باید انجام دهند آمده است.

– جی اس ام: گوگل روز گذشته برای اولین بار در وب سایت خود راهنمای کامل مهاجرت از آی او اس به اندروید را منتشر کرد. در این راهنما تمام مراحل و اقداماتی که کاربران آی او اس برای مهاجرت به اندروید باید انجام دهند آمده است. این روزها با عرضه آیفون ۶ و آیپد ایر ۲ از طرف اپل و نکسوس ۶ و نکسوس ۹ از طرف گوگل بازار بحث و بگو و مگو بین طرفداران آی او اس و اندروید در سراسر دنیا حسابی داغ است. گوگل نیز از این فرصت استفاده کرده و تصمیم گرفته با راهنمای مهاجرت به اندروید کار را برای آن دسته از کاربران آی او اس که با دیدن نکسوس های جدید قصد خرید آن را کرده اند و از محصولات جدید اپل ناامید هستند راحت کند.
 
 
این راهنما شامل چهار بخش است که شامل انتقال عکس ها و موزیک ها، انتقال دفترچه تلفن، راه اندازی ایمیل ها و پیام رسان ها و یافتن اپلیکیشن های مورد نیاز می شود. به نظر می رسد مهمترین نیازها برای مهاجرت در این راهنما آمده و کاربران به راحتی می توانند مراحل آن را دنبال و این انتقال را انجام دهند.
از طرفی شاید بتوان این اقدام گوگل را پاسخی به حرکت اپل که مدتی پیش هنگام عرضه آیفون های جدید راهنمای مهاجرت از اندروید به آی او اس را منتشر کرده بود دانست. راهنمای اپل نیز شامل شش بخش است و به ۲۷ زبان زنده دنیا منتشر شده است. 
 
 
در هر صورت آن چیزی که مسلم است این است که این کشمکش بین اپل و گوگل در نهایت به سود کاربران هر دو کمپانی تمام می شود. این رقابت نه تنها روز به روز باعث ارائه محصولات بهتری از طرف هر دو می شود بلکه حال باعث شده کاربران برای تجربه هر دو پلتفرم هیچ مشکل و نگرانی نداشته باشند. 
 
 


  30 مهر 1393
20 نظر
4.11
  19 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری