تست همراه اول

سرویس خبر
26 شهریور 1393 ساعت 09:45
3 نظر

 

مایکروسافت و عرضه کیبورد سخت‌افزاری برای ابزارهای اندرویدی و iOS

– جی اس ام: مایکروسافت به تازگی یک کیبورد سخت افزاری برای آیپد، تبلت‌های اندرویدی و ویندوزی معرفی کرد. مایکروسافت با این محصول قصد دارد اعلام کند که تمرکز این شرکت ردموندی، تنها بر توسعه نرم‌افزار و سخت‌افزار مخصوص ویندوز و ابزارهای ویندوزی نیست و آنها قصد دارند نام خود را در دیگر پلتفرم ها ثبت کنند.

– جی اس ام: مایکروسافت به تازگی یک کیبورد سخت افزاری برای آیپد، تبلت‌های اندرویدی و ویندوزی معرفی کرد. مایکروسافت با این محصول قصد دارد اعلام کند که تمرکز این شرکت ردموندی، تنها بر توسعه نرم‌افزار و سخت‌افزار مخصوص ویندوز و ابزارهای ویندوزی نیست و آنها قصد دارند نام خود را در دیگر پلتفرم ها ثبت کنند. کیبورد جدید مایکروسافت شباهت زیادی به کیبورد Logitech K480 دارد با این تفاوت که در مدل مایکروسافت یک دکمه جهت تغییر بین پلتفرم های ویندوز، iOS و اندروید وجود دارد.
 
 
پشتیبانی از iOS و اندروید در کیبوردهای مایکروسافت ویژگی جدیدی نیست اما اینبار این شرکت با ارائه این کیبورد جامع موبایلی یک قدم فراتر گذاشته‌ است. در این کیبورد یک دکمه Home برای اندروید و یک دکمه cmd برای محصولات اپل، تعبیه شده‌ است. اگرچه این کیبورد با ابزارهای ویندوزی هم کار می‌کند اما دکمه‌ای اختصاصی برای ویندوز بر روی آن وجود ندارد. این موضوع، کیبورد جدید ماکروسافت را در میان انبوه محصولات این شرکت خاص جلوه می‌دهد.
 
 
یک باتری قابل شارژ هم در زیر دکمه های این کیبورد قرار دارد که با توجه به اعلام مایکروسافت، با یکبار شارژ کامل تا شش ماه می‌توان از این کیبورد بی‌سیم استفاده کرد. در ضمن با تنها 10 دقیقه شارژ این وسیله، انرژی لازم برای کارکردن با این دستگاه فراهم می‌شود. همچنین یک استند قابل حمل هم درکنار این کیبورد قرار دارد تا بتوانید تبلت خود را بر روی آن بگذارید و یا در مواقعی که به کیبورد احتیاجی ندارید، با قراردادن پایه بر روی کیبورد (درست همانند لپ‌تاپ) می‌توانید از آن محافظت کنید. طبق اعلام مایکروسافت این کیبورد جدید در دورنگ سفید و مشکیٰ در ماه میلادی پیش رو با قیمت 80 دلار عرضه خواهد شد.
 
 


  26 شهریور 1393
3 نظر
4.44
  16 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری