تست همراه اول

سرویس خبر
22 شهریور 1393 ساعت 15:33
7 نظر

 

عرضه با تأخیر برخی از قابلیت‌های iOS 8 در ماه اکتبر

– جی اس ام: در فاصله ۴ روز مانده به عرضه عمومی iOS 8 خبرهایی به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه قابلیت Continuity و iCloud Photo Library Backup فعلا در نسخه نهایی آن در دسترس نخواهد بود.

– جی اس ام: در فاصله ۴ روز مانده به عرضه عمومی iOS 8 خبرهایی به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه قابلیت Continuity و iCloud Photo Library Backup فعلا در نسخه نهایی آن در دسترس نخواهد بود. Continuity این امکان را فراهم می‌کند که بتوانید پیامک‌ها و تماس‌های تلفنی خود را روی آیپد یا کامپیوتر مک خود پاسخ دهید. iCloud Photo Library Backup نیز امکان تهیه نسخه پشتیبان از عکس‌ها و ویدئوها روی فضای ابری iCloud را فراهم می‌کند که توسط آن می‌توان به تمام تصاویر موجود روی همه دستگاه‌هایی که به یک اپل آی دی متصل هستند دسترسی داشت.
 
 
اگر چه امکان تهیه نسخه پشتیبان از عکس‌ها روی iCloud در نسخه‌های بتای iOS 8 در دسترس بود اما به نظر می‌رسد به دلیل اخبار منفی که در هفته‌های گذشته راجع به آی کلاد منتشر شد اپل تصمیم گرفته مدت زمان بیشتری روی این سرویس کار کند و در آپدیت‌های بعدی iOS 8 آن را عرضه کند. 
همچنین امکان Continuity SMS نیز همانند iCloud Photo Library Backup از نسخه GM یا گلد مستر iOS 8 که در روزهای گذشته منتشر شد حذف شده است. اپل قصد دارد این دو قابلیت را در ماه اکتبر سال جاری همزمان با عرضه نسخه نهایی سیستم عامل OSX Yosemite در قالب یک آپدیت برای iOS 8 به آن اضافه کند.
نسخه نهایی iOS 8 در تاریخ ۱۷ سپتامبر یعنی ۲ روز قبل از عرضه آیفون ۶ و ۶ پلاس به بازار برای آیفون‌های 4S و بالاتر عرضه می‌شود.
 


  22 شهریور 1393
7 نظر
3.91
  23 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری