تست همراه اول

سرویس خبر
6 مرداد 1393 ساعت 15:45
6 نظر

 

شارژ Nokia Lumia 930 با استفاده از سیب و سیب زمینی+ویدیو

جی اس ام: نوکیا روش جدیدی که حتی تصور آن نیز عجیب به نظر میرسد برای شارژ گوشی هوشمند معرفی کرده است . قسمتی از تجربه علمی ، قسمتی از هنر ، قسمتی از ایده های تبلیغاتی به همراه تیم موبایلی مایکروسافت و البته Caleb Charland با هم جمع شده اند تا یک دیوار شارژ با استفاده از قرار دادن مواد ارگانیک شامل 800 عدد سیب زمینی و سیب و اتصال آنها با سیم و مواد فلزی را درست کنند برای نمایش کارکرد این دیوار یک گوشی Lumia 930 در کنار آن قرار داده شد .

جی اس ام: نوکیا روش جدیدی که حتی تصور آن نیز عجیب به نظر میرسد برای شارژ گوشی هوشمند معرفی کرده است . قسمتی از تجربه علمی ، قسمتی از هنر ، قسمتی از ایده های تبلیغاتی به همراه تیم موبایلی مایکروسافت و البته  Caleb Charland با هم جمع شده اند تا یک دیوار شارژ با استفاده از قرار دادن مواد ارگانیک شامل 800 عدد سیب زمینی و سیب و اتصال آنها با سیم و مواد فلزی را درست کنند  برای نمایش کارکرد این دیوار یک گوشی Lumia 930 در کنار آن قرار داده شد .

 

این دیوار در یکی از شلوغ ترین خیابان های لندن ساخته شده است و از سیم های مسی و میخ های گالوانیزه برای اتصال مواد به یکدیگر و انتقال الکتریسته به گوشی استفاده شده است . این دیوار دست ساز ولتاژی حدود 6 ولت و 20 میلی آمپر تولید می‌کند.  6 مرداد 1393
6 نظر
4.83
  35 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری