تست همراه اول

سرویس خبر
30 تیر 1393 ساعت 14:09
4 نظر

 

بررسی توپ متحرک Sphero 2.0 قابل کنترل با گوشی موبایل+ویدیو

جی اس ام: چند وقت پیش 6 اسباب بازی معروف را که توسط گوشی موبایل کنترل می‌شدند را به شما معرفی کردم. امروز در این مقاله می‌خواهم یکی از معروفترین‌ها و بهترین‌های این اسباب بازی‌ها را برای شما بررسی کنم. این اسباب بازی سرگرم کننده Sphero 2.0 نام دارد.

جی اس ام: چند وقت پیش 6 اسباب بازی معروف را که توسط گوشی موبایل کنترل می‌شدند را به شما معرفی کردم. امروز در این مقاله می‌خواهم یکی از معروفترین‌ها و بهترین‌های این اسباب بازی‌ها را برای شما بررسی کنم. این اسباب بازی سرگرم کننده Sphero 2.0 نام دارد.

نسل دوم این توپ متحرک با قیمتی در حدود 129 دلار و 3 برابر سریعتر و روشن تر از نسل اول ارائه شده است. به علاوه نرم افزار آن نیز بهبود داده شده است.

راه ارتباطی این توپ با گوشی موبایل بلوتوث است و با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد. فاصله استاندارد برقراری بلوتوث 10 متر است اما این توپ این قابلیت را دارد که تا فاصله 30 متری به گوشی شما متصل باشد.

توپ به راحتی به گوشی شما متصل خواهد شد و در ضمن تنظیم کردن آن کار راحتی است. برای اینکه در ابتدا کنترل کرده آن شاید برای کاربر راحت نباشد، کسی که از توپ استفاده می‌کند در ابتدا باید سطح خود را با استفاده مداوم و گذشتن از مراحلی بالا ببرد.

Sphero به طور کامل ضد آب است و محکم تر از آن چیزی است که به نظر می‌آید. علاوه بر این قابلیت تعویض رنگ که در این توپ وجود دارد کمک می‌کند که این توپ بسیار انعطاف پذیر باشد.

از نظر باتری نیز به خوبی می‌توانید بر روی توپ کار کنید، باتری توپ بعد از 1 ساعت کار کردن و حرکت کردن تمام خواهد شد و برای اینکه دوباره به صورت کامل شارژ شود به 3 ساعت زمان نیاز دارید.

کنترل این توپ در مکان‌هایی که جا به اندازه کافی وجود ندارد کار سختی است اما نگران نباشید اگر این توپ در جایی گیر کند به راحتی با ویژگی power boost می‌توانید آن را نجات دهید. دو پایه به صورت مجانی در جعبه این دستگاه قرار دارند که برای سرگرم کردن کاربر مفید هستند شما باشد توپ را از یکی از این پایه‌ها پرتاب کنید تا در طرف دیگر پایین بیاید.

علاوه بر این Orbotix  چند برنامه مختلف را برای Sphero  طراحی کرده تا مهارت شما را در کنترل این توپ به چالش بکشاند و چند بازی نیز برای سرگرم کردن کاربر طراحی شده است، برخی از این برنامه و بازی‌ها مجانی هستند و برخی دیگر پولی هستند. در برخی از این برنامه‌ها شما باید توپ را در دست خود نگه دارید و سپس یک حرکت خاص را در گوشی موبایل خود کنترل کنید.

این توپ می‌تواند شنا کند یا بهتر است بگوییم که می‌تواند در آب غوطه ور شود. اگرچه این توپ به تنهایی می‌تواند در آب حرکت کند اما برای اینکه این کار را بهتر انجام دهد می‌توانید یک وسیله جانبی به نام کاور Nubby را برای آن تهیه کنید که یک کاور سیلیکونی است و بر روی آن برآمدگی‌هایی وجود دارد که به حرکت آن در آب کمک خواهد کرد این کاور در رنگ‌های متفاوتی ارائه می‌شود و قیمت آن 14.95 دلار است.

در ادامه می‌توانید ویدیوی معرفی کارآیی این توپ را مشاهده کنید.

   30 تیر 1393
4 نظر
4.92
  13 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری