تست همراه اول

سرویس خبر
24 خرداد 1393 ساعت 11:07
73 نظر

 

نسخه بعدی اندروید نسخه 5.0 خواهد بود

به نظر شما نسخه بعدی سیستم عامل اندروید چه خواهد بود؟ نسخه 4.5 یا نسخه 5.0؟ ما این نوید را به شما می‌دهد که نسخه بعدی اندروید به احتمال زیاد نسخه 5.0 خواهد بود و فاصله زیادی با معرفی آن نداریم.

به نظر شما نسخه بعدی سیستم عامل اندروید چه خواهد بود؟ نسخه 4.5 یا نسخه 5.0؟ ما این نوید را به شما می‌دهیم که نسخه بعدی اندروید به احتمال زیاد نسخه 5.0 خواهد بود و فاصله زیادی با معرفی آن نداریم.

به گزارش جی اس ام، گوگل در یکی از شبکه‌های اجتماعی خودش یک تیزر را در مورد جام جهانی منتشر کرده که یک ویژگی جدید را مخصوص جام جهانی نشان می‌دهد، این ویژگی بر روی گوشی نکسوس 5 نمایش داده شده و نکته آن در اینجا نهفته است که ساعت گوشی در این تیزر ساعت 5.00 نمایش داده شده است.

شاید تصور کنید که این نکته خیلی نمی‌تواند موکد این باشد که باید منتظر معرفی نسخه 5 سیستم عامل اندروید باشیم اما باید بگوییم که از زمان معرفی اندروید 2.3 به بعد گوگل برای اینکه نشان دهد نام نسخه بعدی سیستم عاملش چه چیزی خواهد بود از ساعت گوشی به عنوان یک نماد استفاده کرده است.

اگر همین حالا که آخرین نسخه از اندروید 4.4 یا همان کیت کت است به سایت فروش گوگل مراجعه کنید، خواهید دید که تمام گوشی‌هایی که برای فروش گذاشته شدند ساعت 4.40 را نشان می‌دهند.

نسخه اندرویدی که بر روی گوشی شما نصب است کدام نسخه است؟ شما از اندروید رضایت دارید؟

منبع: techradar  24 خرداد 1393
73 نظر
4.70
  44 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری