تست همراه اول

سرویس خبر
25 فروردین 1393 ساعت 11:02
45 نظر

 

افزایش ۳۰ تا ۱۰۰ درصدی میزان فروش گلکسی اس 5 در روز اول نسبت به روز اول فروش گلکسی اس 4

بنابر گزارشی که روز گذشته از کره منتشر شد سامسونگ در فروش گلکسی اس ۵ رشد بسیار خوبی نسبت به روز اول فروش گلکسی اس ۴ داشته است.

بنابر گزارشی که روز گذشته از کره منتشر شد سامسونگ در فروش گلکسی اس ۵ رشد بسیار خوبی نسبت به روز اول فروش گلکسی اس ۴ داشته است.

 

 

به گزارش جی اس ام، گلکسی اس ۵ موفق شد در روز اول فروش، نسخه قبلی کهکشانی سامسونگ را شکست دهد. بنا بر این آمار فروش روز اول گلکسی اس ۵ نسبت به گلکسی اس ۴ بین ۳۰ تا ۱۰۰ درصد افزایش داشته است. گوشی گلکسی اس ۵ به طور رسمی از روز جمعه در ۱۲۵ کشور عرضه شد و به زودی این تعداد کشور به ۱۵۰ خواهد رسید. سامسونگ بر این اعتقاد است با وجود دریافت سفارش های فراوان از این گوشی همچنان بازار اشباع نشده است. با این حال مقامات سامسونگ نگران این موضوع هستند که در زمان کوتاه نتوانند عرضه لازم را با توجه به تقاضای بالای این گوشی داشته باشند. اما تفاوت اصلی این گوشی با نسخه قبلی خود یعنی گلکسی اس ۴، اضافه شدن سنسور تشخیص انگشت، ضربان سنج و افزایش کیفیت دوربین بوده است. ضمنا این گوشی موفق به کسب گواهینامه IP67 شده است. این بدین معنی است که این گوشی در عمق ۱ متری دریا به مدت ۳۰ دقیقه کار خواهد کرد و به آن آسیبی نخواهد رسید. در نهایت در گلکسی اس ۵ پردازنده  اسپندراگون ۸۰۱ به جای پردازنده چهار هسته ای قبلی یعنی اسپندراگون ۶۰۰ قرار گرفته است. 

 

 

سال گذشته گوشی گلکسی اس ۴ در مدتی کمتز از یک ماه موفق شد بیش از ۱۰ میلیون دستگاه بفروشد. این میزان فروش برای گوشی گلکسی اس ۳، ۵۰ روز به طول انجامید تا میزان فروش آن به ۱۰ میلیون دستگاه برسد. این میزان فروش برای گلکسی اس ۲ پنج ماه به طول انجامید و در نهایت اولین نسخه از گلکسی بعد از ۷ ماه موفق به کسب رکورد ۱۰ میلیون فروش شد. 

به نظر می رسد سامسونگ روند رو به رشد و صعودی بسیار خوبی در فروش داشته است و هر محصول نسبت به محصول قبل فروش بهتر و سریعتری داشته است. حالا دیگر در بسیاری از کشورها شاهد صف های مردم برای گرفتن گلکسی اس ۵ هستیم مسئله ای که پیش از این در اپل و فروش محصولات آن شاهد بودیم.

 ما در این امکان را در حال حاضر برای شما فراهم کرده‌ایم که با تماس با 88517670 همه  روزه از ساعت 9 صبح تا 9 شب و حتی ایام تعطیل ، گلکسی اس 5 را در حال حاضر با قیمت 2 میلیون و 470 هزار تومان و با گارانتی سامتل از خریداری کنید. آیا شما هم قصد خرید این کهکشانی قدرتمند سامسونگ را دارید؟

+ منبع : PhoneArena

   25 فروردین 1393
45 نظر
3.61
  38 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری