تست همراه اول

سرویس خبر
14 دی 1392 ساعت 11:53
63 نظر

 

فاکسکان : آیفون 6 در دو سایز به بازار می‌آید

یکی از کارمندان شرکت فاکسکان که به عنوان یکی از مراجع اصلی درج اخبار سری آیفون شناخته می‌شود، مطالبی را در مورد آیفون 6 فاش کرد.

بنابرابن مطلب که توسط Weibo  پلتفرم چین، منتشر شده است،چندین کارمند داخلی شرکت فاکسکان تایید کرده‌اند که ایفون 6 در دو سایز تولید خواهد شد، یک نوع 4.7 اینچی و یک نوع 5.7 اینچی است. حتی شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد ممکن است ابعاد صفحه نمایش مدل دوم از 5.7 اینچ هم بیشتر باشد.

در حال حاضر کارایی‌های اصلی این مدل‌ها هنوز مشخص نیست ولی ممکن است از تشخیص چشم یا اثر انگشت پشتیبانی کنند. زمان عرضه این مدل با توجه به سیکل عرضه محصولات اپلی حدود 9 ماه دیگر است که نشان می‌دهد در طول این مدت با اخبار و تصاویر مختلفی روبه رو خواهیم شد.

البته این هنوز هم قطعی نیست که بتوانیم بر اساس آن بگوییم اپل قصد ورود به بخش گوشی‌های بزرگ را دارد، اما در مورد اپلی صحبت می‌کنیم که در سال میلادی گذشته آیفون 5c پلاستیکی را تولید کرد که کاملا نشان می‌دهد که اپل به عنوان گران ترین و اولین برند تجاری جهان در بین 100 برند برتر، ترسی از خروج از محدوده پایدار خود ندارد و ممکن است به بخش‌های جدید در طراحی گوشی وارد شود و تولید فبلت را نیز تجربه کند.

منبع: GSMArena  14 دی 1392
63 نظر
3.81
  59 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری