تست همراه اول

سرویس خبر
3 اردیبهشت 1392 ساعت 09:00
6 نظر

 

عکسی جدید از قاب پشتی آی‌پد نسل پنجم

با توجه به این عکس آی‌پد نسل 5 بسیار شبیه به آی‌پد مینی خواهد بود.

شایعات در مورد نسل بعدی آی‌پد از گوشه و کنار به گوش می‌رسد، همه در این فکر هستند که اپل ظاهر آی‌پد را تغییر خواهد داد یا خیر؟

به گزارش به تازگی عکسی منتشر شده که ادعا می‌شود قاب پشتی آی‌پد نسل بعد است، همانطور که در عکس می‌بینید این قاب شباهت زیادی به قاب پشتی آی‌پد مینی دارد با این تفاوت که بزرگتر است.

انتظار می‌رود که آی‌پد نسل بعدی صفحه نمایش 9.7 اینچی داشته باشد و کناره‌های این صفحه نمایش باریکتر باشند. همچنین پیش بینی می‌شود این آی‌پد به پردازنده A7 مجهز باشد در حالی که اسپیکرها نیز به صورت استریو و در دو طرف پایین دستگاه تعبیه شده باشند.

همانطور که پیش از این گفتیم نیز به احتمال قوی اپل تکنولوژی جدیدی در صفحه نمایش استفاده خواهد کرد که باعث نازک‌تر شدن صفحه نمایش خواهد شد این صفحه نمایش که دو برابر صفحه نمایش‌های LCD کیفیت دارد و 90 درصد کمتر انرژی مصرف می‌کند ساخت شرکت شارپ خواهد بود.

تحلیگران می‌گویند که آی‌پد نسل پنجم 25 درصد سبکتر و 15 درصد کم ضخامت‌تر است، بنابراین آی‌پد نسل پنجم وزنی برابر 500 گرم خواهد داشت در حالی که آی‌پد نسل 4 وزن 650 گرم را دارد و ضخامت این آی‌پد نیز 7.2 میلیمتر خواهد شد.

گفته شده آی‌پد نسل پنجم دوربین 8 مگاپیکسلی دارد و اپل این مدل را در ظرفیت‌های 16،32،64 و 128 گیگابایتی عرضه خواهد کرد.

منبع: appleinsider  3 اردیبهشت 1392
6 نظر
3.88
  50 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری