تست همراه اول

سرویس خبر
10 فروردین 1392 ساعت 15:15
53 نظر

 

سونی به دنبال ساخت گوشی Xperia با برند Cyber-shot و Walkman

شایعات می‌گویند که سونی امسال دو Xperia جدید با نام Walkman و Cyber-shot معرفی خواهد کرد.

با پیشرفت گوشی‌های موبایل و با همه کاره شدن این گجت دوست داشنتی، دوربین نیز یک عضو اساسی از هر موبایل شده است که می‌توان از آن در هر جا و هر زمان که به دوربین برای عکاسی نیاز دارید استفاده کرد، اما تا چند وقت پیش دوربین‌های موبایلی یک وسیله دم دستی به حساب می‌آمدند و کسی نمی‌توانست نقش دوربین‌های دیجیتال را در عکاسی بهتر منکر شود. اما نوکیا با ارائه دوربین 41 مگایپیکسلی بر روی PureView و بعد از آن ارائه یک دوربین حرفه‌ای بر روی لومیا 920 تمام موازنه‌ها را بر هم زد وکمپانی‌های دیگر را مجبور کرد تا دوربین‌های بهتری را برای گوشی‌های خود ارائه دهند. همانطور که امسال اچ تی سی بر روی پرچمدار جدید خود یعنی HTC One یک دوربین خارق العاده را به کار برد.

به گزارش اکنون نوبت به سونی رسیده است، سونی در امر عکاسی و دوربین دیجیتال یکی از برندهای مطرح جهان است، بنابراین نمی‌خواهد فرصت برتر بودن در زمینه دوربین موبایلی را نیز از دست بدهد به همین خاطر گفته شده که سونی قرار است امسال برندی از گوشی‌های Xperia خود با نام Cyber-shot  ارائه کند.

هیچ جزئیاتی از این که این گوشی‌های سونی چه ویژگی خواهند داشت در دسترس نیست اما بر طبق شایعات این گوشی که یک دوربین حرفه‌ای در آن به کار خواهد رفت یک صفحه نمایش 5 اینچی خواهد داشت.

علاوه بر این گفته می‌شود که سونی علاوه بر یک گوشی 5 اینچی با برند Cyber-shot  قصد دارد در سال پیشرو یک گوشی 5 اینچی دیگر با برند Walkman  معرفی کند که در درون این گوشی یک چیپ آمپیلیفایر و متعلقات دیگری که در واکمن‌های سونی به کار برده می‌شود به کار خواهد رفت.

بنابراین امسال شاهد یک جنگ تمام عیار در زمینه دوربین و موسیقی در بین گوشی‌ها خواهیم بود شما فکر می‌کنید برنده واقعی چه کسی می‌تواند باشد؟

منبع: technobuffalo  10 فروردین 1392
53 نظر
4.41
  144 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری