تست همراه اول

سرویس خبر
1 آذر 1385 ساعت 00:00
0 نظر

 

شما هر چند وقت یک بار گوشی همراه خود را عوض می کنید ؟!

به گزارش گروه خبری GSM به نقل از ایرنا ، عضو اتحادیه فروشندگان و تعمیر کنندگان تلفن همراه و ثابت اعلام کرد : مشترکان تلفن همراه در ایران به طور ........

به گزارش گروه خبری GSM به نقل از ایرنا ، عضو اتحادیه فروشندگان و تعمیر کنندگان تلفن همراه و ثابت اعلام کرد :
مشترکان تلفن همراه در ایران به طور متوسط در هر سال یک بار گوشی تلفن همراه خود را عوض می کنند .
"مجید ساتعی" روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود مشترکان تلفن همراه در ایران بیشتر بر اساس پیشرفت و ارتقا فناوری های موجود در گوشی ها ، تنوع مدل های جدید و ظرفیت حافظه ، گوشی های خود را عوض می کنند و خراب شدن گوشی ، کمترین دلیل تعویض آن در میان ایرانی هاست .
وی تصریح کرد بیشتر افرادی که اقدام به تعویض گوشی تلفن همراه خود می کنند جوانان زیر 25 سال هستند و این موضوع با افزایش سن کاهش می یابد .
وی با اشاره به اینکه برخی از افراد در یک سال چندین بار گوشی خود را عوض می کنند ، گفت : تعویض گوشی تلفن همراه بیشتر در میان پسرها مشاهده می شود .
ساتعی ، ملاک ایرانی ها برای انتخاب و خرید مدل گوشی را کارکرد مدل مورد نظرشان با استفاده از نظر اطرافیان و دوستان ، برخورداری از فناوری های جدید و تنوع مدل دانست .
وی سقف هزینه ایرانی ها برای خرید گوشی تلفن همراه را بین دو میلیون تا دو میلیون و پانصد هزار ریال عنوان کرد و بیان داشت :   در زمان حاضر ارزان ترین گوشی در بازار ایران حدود 600 هزار ریال قیمت دارد .
به گفته وی برندهای نوکیا ، سونی اریکسون ، موتورولا و سامسونگ به ترتیب پرفروش ترین مدل های گوشی تلفن همراه در ایران هستند .
گفتنی است در زمان حاضر بیش از ده میلیون مشترک تلفن همراه در ایران وجود دارد .
                                      


  1 آذر 1385
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری