زیتل ۱


سرویس نقد و بررسی تخصصی
5 دی 1396 ساعت 17:05
7 نظر

 

نسخه پایدار اندروید 8.0 اوریو برای ال جی وی 30 عرضه شد

شرکت ال جی نسخه پایدار اندروید 8.0 را در کره جنوبی برای ال جی وی 30 عرضه کرد و اگر گزارشی مبنی بر بروز مشکلی برای کاربران دریافت نکند، به‌زودی شاهد عرضه جهانی این آپدیت برای جدیدتری پرچم‌دار ال جی خواهیم بود.

نسخه پایدار اندروید 8.0 برای گوشی هوشمند ال جی وی 30 و وی 30 پلاس در کره جنوبی عرضه شد. وی 30، جدیدترین پرچم‌دار شرکت کره‌ای ال جی است که تابستان به همراه اندروید 7.1.2 عرضه شد، البته این شرکت اعلام کرد به‌زودی آپدیت اندروید 8.0 را برای پرچم‌داران جدیدش عرضه می‌کند.

آپدیت اندروید 8.0 در حال حاضر به‌صورت محدود در کره جنوبی عرضه شده تا پس از گذراندن مرحله آزمایشی، شاهد عرضه جهانی آن برای گوشی هوشمند ال جی وی 30 و ال جی وی 30 پلاس باشیم. این شرکت چندی پیش نسخه پایدار اندروید 8.0 را برای مدل مخصوص بازار ژاپن وی 30 عرضه کرد که در این کشور به نام وی 35 شناخته می‌شود.

نسخه بتای اندروید 8.0 برای ال جی وی 30 تقریبا یک ماهی می‌شود که در کره جنوبی عرضه شده است. شرکت کره‌ای با انجام این کار می‌خواهد از عدم بروز مشکلات نرم‌افزاری برای پرچم‌دارانش مطمئن شود. ال جی گفته که بیش از  ۵۰۰ نفر از صاحبان وی 30 در این برنامه آزمایشی شرکت داشته‌اند و تجربیاتشان از نسخه بتای اندروید 8.0 را در اختیار مهندسان این شرکت قرار داده‌اند.

در کنار بهینه‌سازی‌های صورت گرفته توسط ال جی و همچنین طراحی جالب رابط کاربری این شرکت، اندروید 8.0 قابلیت‌ها و امکانات متعددی را در اختیار کاربران ال جی وی 30 قرار می‌دهد. در مقایسه با اندروید نوقا، اندروید اوریو پیشرفت‌های محسوسی در ارائه تجربه بهتر از قابلیت‌های گوگل داشته و طراحی ظاهری آن تغییرات کمی به همراه دارد.

با نصب آپدیت جدید شاهد کاهش زمان مورد نیاز برای بوت شدن دستگاه و همچنین افزایش امنیت برای مقابله با هرزنامه‌ها خواهید بود. علاوه بر آن، امکان شخصی‌سازی بیشتری دارید و از ارتباطات بلوتوث بهتری استفاده خواهید کرد.

انتظار می‌رود پرچم‌دار بعدی ال جی که به نام ال جی جی 7 شناخته می‌شود همراه با اندروید 8.0 به بازار عرضه شود. این تلفن هوشمند در نمایشگاه MWC 2018 رونمایی خواهد شد.  5 دی 1396
7 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری