زیتل ۲


سرویس نقد و بررسی تخصصی
13 آبان 1396 ساعت 14:00
10 نظر

 

چند صد دستگاه آیفون 10 از اپل به سرقت رفت!

شرکت اپل، که این روزها سخت مشغول ارسال جدیدترین پرچم‌دارش به بازار جهانی است، روز گذشته پس از بارگیری گوشی‎های آیفون 10 با حادثه‎ای عجیبی روبرو شد؛ حادثه‌ای نادر که هزینه‌ای گزاف روی دست اپل گذاشت.

به گزارش وبسایت CNET، روز گذشته سه مرد تنومند که سوئیشرت‎های کلاه‌دار به تن داشتند، حوالی ظهر، تعدادی آیفون 10 به ارزش بیش از 370000 دلار را به سرقت بردند.

روز گذشته اپل 313 دستگاه آیفون 10 را برای تحویل به فروشگاه Stonestown در سن فرانسیسکو، بارگیری نمود. راننده پس از پارک خودرو در خارج از محوطه بارگیری، نزدیک به فروشگاه Stonestown، برای قفل کردن محوطه بارگیری از خودرو پیاده شد و در همین حین سارقان با ون سفید رنگ در کنار خودرو حامل گوشی‎ها توقف کرده و همه محموله را به ون خود منتقل نمودند و از محل حادثه گریختند.

خوشبختانه یکی از نگهبانان محوطه بارگیری، هنگام تخیلیه خودرو شرکت اپل، از سارقان عکس گرفته اما به گفته پلیس هنوز سرنخی از آن‎ها به دست نیامده است.

گفتنی است اپل این تعداد از گوشی‎های هوشمند را برای کاربرانی تهیه کرده بود که هفته گذشته در پیش‌فروش این مدل ثبت‎نام نموده‌اند. طبق اظهارات سخنگوی این شرکت، جای هیچ‎گونه نگرانی نیست و تمام 313 کاربری که این گوشی را از طریق فروشگاه Stonestown سفارش داده‎اند، ظرف یک روز آینده به گوشی هوشمندشان دست خواهند یافت.  13 آبان 1396
10 نظر
5.00
  4 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری