زیتل ۱


سرویس نقد و بررسی تخصصی
28 مرداد 1393 ساعت 17:39
15 نظر

 

ال جی تجربه کاربری گوشی G3 را به گوشی ها و تبلت های رده پایین تر خود می آورد

: یکی از نکات مهمی که کمپانی های سازنده گوشی های موبایل در سال های اخیر توجه ویژه ای به آن داشته اند تجربه کاربری گوشی های آن ها هست. تجربه کاربری یا user experience یا به طور مخفف UX، به کاربر کمک می کند تا هنگام کار با دستگاه خود تجربه خوبی داشته باشد و دوباره به سمت آن بیاید.

: یکی از نکات مهمی که کمپانی های سازنده گوشی های موبایل در سال های اخیر توجه ویژه ای به آن داشته اند تجربه کاربری گوشی های آن ها است. تجربه کاربری یا user experience یا به طور مخفف UX، به کاربر کمک می کند تا هنگام کار با دستگاه خود تجربه خوبی داشته باشد و دوباره به سمت آن بیاید. 

 

 

تجربه کاربری در واقع خاطره ای از یک محصول است که فرد بعد از کار با آن در ذهن وی نقش می بندد. بنابراین داشتن یک تجربه کاربری خوب باعث می شود تا شما به آن دستگاه وابسته شوید و از کار با آن لذت ببرید. حالا ال جی اعلام کرده است که قصد دارد تجربه کاربری LG G3 که نسخه موفقی بوده است را به گوشی ها و تبلت های رده پایین تر خود بیاورد. G3 موفق شد جایزه بهترین بهترین ها در Red Dot Awards را کسب کند. جایزه ای که برای تجربه کاربری ساده و ملموس آن داده شده است. حالا تجربه کاربری دوربین و کیبرد جی 3 را باید در گوشی های دیگر این کمپانی شاهد باشیم. تجربه ای که به کمک آن می توانید با نمایش دستان خود رو به دوربین سلفی های بدون لرزش گرفته و در نهایت کیبردی داشته باشید که با ثبت عادات شما خطاهای تایپ را تا 70 درصد کاهش خواهد داد.

البته این اولین باری نیست که ال جی ویژگی های پرچمدار خود را به نسل های قبل تر آن می آورد. در سال گذشته نیز ویژگی Knock گوشی LG G2 به تمامی گوشی های سری L ال جی منتقل شد.  نظر شما درباره این کار ال جی چیست؟ آیا آوردن ویژگی های خاص یک پرچمدار به نسل های قبل تر آن می تواند گوشی را محبوب تر کند؟ 

   28 مرداد 1393
15 نظر
4.30
  23 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری