سرویس خبر
30 شهریور 1402 ساعت 19:38
0 نظر

 

فلیپکارت به طور تصادفی محصولات برند فرعی ناتینگ را لو داد!

CMF که برند زیر مجموعه شرکت ناتینگ است، قرار است به زودی از ساعت هوشمند، ایربادز جدید و شارژر خود رونمایی کند.

در اوایل سال جاری میلادی بود که شرکت ناتینگ برند فرعی خود را راه اندازی کرد. پس از آن هفته گذشته این شرکت تایید کرد که اولین محصولات تحت نام «CMF» در تاریخ ۲۶ سپتامبر (۴ مهر) در هند عرضه خواهند شد. این برند فرعی قرار است با خرده فروشی فلیپکارت برای عرضه این محصولات همکاری کند و در فرایند این همکاری، امروز وب سایت فلیپکارت تیزری را منتشر کرد که بلافاصله آن را حذف کرد، اما این موضوع مانع از آن نشد تا برخی اطلاعات در مورد محصولات جدید زیر برند ناتینگ فاش نشود.

اکنون می‌دانیم که CMF قرار است اولین ساعت هوشمند ناتینگ، اولین شارژر ۶۵ واتی GaN و ایربادز بی‌سیم جدیدی را به ارمغان آورد. تمامی این موارد در صفحه فلیپکارت با برخی جزییات دیده شده است.


اولین محصولات CMF زیر برند ناتینگ: ساعت هوشمند، ایربادز و شارژر به همراه برخی اطلاعات از آنها

CMF واچ پرو دارای صفحه نمایش ۱٫۹۶ اینچی مستطیلی امولد با روشنایی بیش از ۶۰۰ نیت خواهد بود. CMF بادز پرو نیز دارای حذف نویز فعال با کاهش ۴۵ دسی بل در نویز (با میرایی اضافی در محدوده ۵۰۰۰ هرتز) است. شارژر این برند هم دو پورت USB-C و یک پورت نوع A خواهد داشت که به شارژ طیف وسیعی از وسایل الکترونیک کمک می‌کند.


صفحه پیش خرید محصولات CMF که تصویر واضحی از چیزی که قرار است بخرید را ارایه نکرده است

پیش سفارش‌ها قرار است از ظهر روز دوشنبه ۲۵ سپتامبر (۳ مهر) شروع شود که البته خریداران این محصولات ظاهرا باید آنها را ندیده انتخاب کنند! اما ناتینگ هم در ازای آن مبلغی را به عنوان کوپن به آنها برمی‌گرداند که می‌تواند برای تخفیف در خرید بعدی آنها اعمال شود. رونمایی کامل از محصولات جدید برند CMF هم همانطور که گفتیم فردای آن روز، یعنی ۲۶ سپتامبر انجام خواهد شد.  30 شهریور 1402
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری