سرویس خبر
20 شهریور 1402 ساعت 16:39
1 نظر

 

آموزش انتقال عکس‌ها و ویدئوها از اندروید به مک

اگر قصد دارید تصاویر گرفته شده با یک گوشی یا تبلت اندرویدی را به یک کامپیوتر مک انتقال دهید ادامه مطلب را دنبال کنید.

افرادی که با گوشی هوشمند اندرویدی خود عکس‌ها یا ویدئوهای زیادی ضبط می‌کنند،‌ معمولا ممکن است با فضای ذخیره کمی مواجه باشند و قصد داشته باشند این موارد را به مک بوک یا آيمک خود انتقال دهند. در ادامه این مطلب قصد داریم با یک روش ساده برای انجام این کار آشنا شویم. با ما همراه باشید.


 

برای انتقال عکس‌ها یا ویدئوها از گوشی اندروید به سیستم عامل مک باید ابتدا نرم‌افزار Android File Transfer را دانلود و روی دستگاه خود نصب کنید. پس از دانلود و باز کردن فایل DMG مربوطه، پنجره‌ای مانند تصویر زیر ظاهر خواهد شد که باید آيکون نرم‌افزار Android File Transfer را به کمک کلیک و درگ به داخل فولدر Applications هدایت کنید. به این ترتیب این نرم‌افزار به همین راحتی روی دستگاه شما نصب می‌شود.

حالا آن را باز کنید و سپس گوشی اندرویدی خود را به کمک کابل به مک بوک یا آيمک خود وصل کنید.

حالا به پوشه DCIM> Camera بروید.

از این قسمت می‌توانید کلیه تصاویر و ویدئوهای گرفته شده به وسیله دوربین را مشاهده کنید. گزینه‌های دلخواه خود را انتخاب کرده و با عمل کشیدن و رها کردن (drag and drop) به فولدر مورد نظر انتقال دهید.

همان طور که می‌بینید، به همین سادگی می‌توانید تصاویر و فایل‌های ویدئویی خود را از گوشی اندرویدی به مک انتقال دهید.  20 شهریور 1402
1 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری