سرویس خبر
19 دی 1401 ساعت 13:25
2 نظر

 

رنگ‌بندی و کانفیگ‌های سری گلکسی اس 23 فاش شد

سری پرچمدار سامسونگ احتمالا در چهار رنگ خاص و برای برخی از بازارهای محدود عرضه خواهد شد.

در چند هفته گذشته، گزارش‌های و شایعات مختلفی پیرامون سری پرچمدار نسل جدید سامسونگ یعنی سری گلکسی اس ۲۳ منتشر شده بود که برخی از مشخصات فنی و طراحی سه مدل آن شامل گلکسی اس ۲۳ ، گلکسی اس ۲۳ پلاس و گلکسی اس ۲۳ الترا را فاش کرده بود. شاید اما بتوان مهمترین گزارش پیرامون سری گلکسی اس ۲۳ را لو رفتن تاریخ رویداد آنپکد سال ۲۰۲۳ دانست که در روز ۱ اول فوریه مصادف با ۱۲ بهمن برگزار می‌شود. حالا براساس جدیدترین گزارش منتشر شده، دو افشاگر برجسته دنیای فناوری رنگ‌بندی و کانفیگ‌های سری گلکسی اس ۲۳ را اعلام کرده‌اند.

چند روز پیش تصاویری رندری از سری گلکسی اس ۲۳ در دسترس کاربران قرار گرفت که رنگ‌بندی این سری پرچمدار را نشان می‌داد. حالا افشاگر و کارشناس برجسته صنعت نمایشگر موسوم به راس یانگ به همراه افشاگر شناخته‌شده توئیتری به نام SnoopyTech ضمن تایید رنگ‌های نشان داده شده در آن رندرها، اعلام کرده‌اند که مدل‌های سری گلکسی اس ۲۳ در چهار رنگ بژ، مشکی، سبز و صورتی کم رنگ روانه بازار خواهند شد. انتظار می‌رود رنگ‌های خاص این گوشی پرمیوم برای گلکسی اس ۲۳ و گلکسی اس ۲۳ پلاس نیز ارائه شود. 

در این گزارش همچنین راس یانگ ادعا کرد سری گلکسی اس ۲۳ در چهار رنگ خاص خاکستری، آبی روشن، سبز روشن و قرمز و به طور محدود در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. در این راستا، SnoopyTech اذعان داشت که این رنگ‌های سری گلکسی اس ۲۳ تنها در فروشگاه‌های آنلاین سامسونگ و برای برخی از بازارهای محدود عرضه خواهد شد.

شایان ذکر است در گزارش این دو افشاگر کانفیگ‌های حافظه رم و حافظه داخلی سری گلکس اس ۲۳ نیز اعلام شده است که به قرار زیر است:

  • حافظه رم ۸ گیگابایتی / حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی برای گلکسی اس ۲۳
  • حافظه رم ۸ گیگابایتی / حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی برای گلکسی اس ۲۳، گلکسی اس ۲۳ پلاس و گلکسی اس ۲۳ الترا
  • حافظه رم ۸ گیگابایتی / حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایتی برای گلکسی اس ۲۳ پلاس
  • حافظه رم ۱۲ گیگابایتی / حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایتی برای گلکسی اس ۲۳ الترا
  • حافظه رم ۱۲ گیگابایتی / حافظه داخلی ۱ ترابایتی برای گلکسی اس ۲۳ الترا

به نظر می‌رسد برخلاف گزارشی که اخیرا خبر از حذف نسخه ۱۲۸ گیگابایتی سری گلکسی اس ۲۳ می‌داد، نسخه استاندارد این سری پرچمدار همچنان در حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی عرضه خواهد شد. البته این موضوع به خودی خود نکته منفی محسوب نمی‌شود چرا که برخی از کاربران تمایل دارند با انتخاب کانفیگ پایه هزینه کمتری را برای خرید یک پرچمدار پرداخت کنند.

در نهایت باید اشاره کرد که بر خلاف نسخه استاندارد، گلکسی اس ۲۳ پلاس و گلکسی اس ۲۳ الترا با کانفیگ پایه حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی در دسترس قرار خواهند گرفت. بالاترین کانفیگ این دو گوشی نیز به ترتیب با حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایتی و ۱ ترابایتی روانه بازار خواهند شد. از آن سو، گلکسی اس ۲۳ و گلکسی اس ۲۳ پلاس نیز به مانند نسخه‌های قبلی خود تنها با حافظه رم ۸ گیگابایتی همراه خواهند بود.   19 دی 1401
2 نظر
4.00
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری