تست همراه اول

سرویس خبر
31 خرداد 1401 ساعت 18:38
0 نظر

 

دوربین سلفی سری گلکسی اس 23 احتمالا بهبود نسبی پیدا خواهد کرد

گزارشی امروز منتشر شده است که اذعان دارد سری گلکسی اس 23 به دوربین سلفی جدیدی مجهز خواهد شد.

هر روز که می‌گذرد، اخبار و گزارش‌های زیادی پیرامون سری پرچمدار نسل بعدی سامسونگ موسوم به سری گلکسی اس 23 منتشر می‌شود. البته باید اشاره کرد که زمان زیادی تا رونمایی از این سری پرچمدار مانده است و سری گلکسی اس 23 احتمالا در ماه ژانویه و در ابتدای سال 2023 معرفی خواهد شد. به مانند همیشه، یکی از موضوعات داغ سری گلکسی اس 23 مربوط به ساختار دوربین آن است خصوصا که اخیرا شایعه شده است که گلکسی اس 23 الترا به سنسور 200 مگاپیکسلی سامسونگ مجهز خواهد بود.

در همین راستا، جدیدترین گزارش منتشر شده به دوربین سلفی سری گلکسی اس 23 اشاره دارد و ادعا میکند که سری پرچمدار نسل بعدی سامسونگ به سنسور جدیدی مجهز خواهد بود. در واقع، دوربین سلفی سری گلکسی اس از سال 2019 و معرفی سری گلکسی اس 10 تغییری نداشته است. حالا اما به نظر می‌رسد گلکسی اس 23 و گلکسی اس 23 پلاس قرار است به دوربین سلفی 12 مگاپیکسلی با سنسور جدید مجهز شود که در مقایسه با دوربین سلفی 10 مگاپیکسلی مدل‌های پیشین احتمالا مقداری بهبود خواهد یافت.

شایان ذکر است که افزایش مگاپیکسل یک دوربین لزوما تنها فاکتور عملکرد موفق آن نیست و فاکتورهای زیادی برای بهبود کیفیت نهایی دوربین‌ها باید مد نظر قرار گیرد. در این راستا، هنوز مشخص نیست دوربین سلفی سری گلکسی اس 23 به چه قابلیت‌هایی مجهز خواهد شد ولی انتظار می‌رود ویژگی لرزشگیر اپتیکال تصویر جزو یکی از این قابلیت‌های موردانتظار باشد.   31 خرداد 1401
0 نظر
5.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری