تست همراه اول

سرویس خبر
17 اردیبهشت 1401 ساعت 09:30
0 نظر

 

جزئیاتی درباره رنگ‌بندی گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 فاش شد

به نظر می‌رسد که شرکت سامسونگ، قصد استفاده از رنگ‌های تازه‌ای در گوشی‌های تاشو جدید خود را داشته تا افرادی با سلایق متفاوت را به سوی این محصولات جذب کند.

به گفته آقای «راس یانگ» از گروه DSCC، شرکت سامسونگ قصد ارائه گوشی‌های تاشو گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 در رنگ‌های جدیدی را دارد. اینطور که به نظر می‌رسد، سامسونگ می‌خواهد تا استفاده از رنگ سبز را کنار گذاشته و برای گوشی گلکسی زد فولد 4، نسخه‌ای با رنگ بژ و برای گلکسی زد فلیپ 4 نیز مدل آبی کم‌رنگی را در نظر گرفته است.


 

گلکسی زد فولد 4 همچنین در رنگ‌های مشکی و خاکستری نیز به بازار آمده که تفاوت چندانی با مدل‌های مشکی و نقره‌ای نسل پیشین یا همان گلکسی زد فولد 3 ندارند. در سوی دیگر، گوشی گلکسی زد فلیپ 4 نسخه‌های کم‌رنگ‌تری داشته و نسخه مشکی رنگ آن، بیشتر به خاکستری شباهت خواهد داشت. نسخه کرم رنگ نیز به طلایی تغییر کرده ولی نسخه بنفش کم‌رنگ یا همان لَوِندر، همچنان مانند سابق است.


 

در سال گذشته، شرکت سامسونگ این گوشی‌ها را در سایت خود با رنگ‌هایی انحصاری نیز به فروش می‌رساند و برای کاربران، امکان انتخاب رنگ‌های متفاوتی در دو بخش مختلف گوشی نیز وجود داشت. به احتمال زیاد، سامسونگ این رویه را با سری گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 نیز ادامه داده زیرا امکانات شخصی سازی بیشتر، این شرکت را متمایز‌تر از رقبای خود جلوه می‌داد.

نظر شما درباره رنگ‌بندی گوشی‌های تاشو جدید شرکت سامسونگ چیست؟ آیا این شرکت کره‌ای خواهد توانست تا به پیشتازی خود در بازار نوظهور گوشی‌های تاشو ادامه دهد یا خیر؟  17 اردیبهشت 1401
0 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری