جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
28 شهریور 1400 ساعت 09:45
0 نظر

 

ایرپادز 3 اپل در مرحله تولید است

بسیاری انتظار داشتند که اپل در مراسم ماه سپتامبر خود، از نسل جدید ایرفون‌های بی‌سیمش که ایرپادز 3 نام دارند رونمایی کند ولی این اتفاق رخ نداد. حالا گزارشی منتشر شده که به گفته آن، این محصول در مرحله تولید بوده و احتمالا به زودی عرضه می‌شود.

از ابتدای سال ۲۰۲۱، شاهد لو رفتن مطالب بسیاری درباره ایرفون بی‌سیم اپل ایرپادز 3 بودیم. به همین دلیل، عدم معرفی آن توسط اپل در رویداد ماه سپتامبر موجب تعجب بسیاری از کاربران و خبرنگاران تکنولوژی شد. حالا، گزارشی از سوی Digitimes منتشر شده شده که به گفته آن، ایرپادز 3 در اواخر امسال عرضه خواهند شد زیرا کمپانی اپل تولید این نسل از ایرفون‌های بی‌سیم را آغاز کرده است.

متاسفانه، این گزارش جزئيات چندانی را به همراه ندارد و بیشتر به یک شایعه شبیه است. در این گزارش به تاریخ دقیق عرضه این محصول اشاره‌ای نشده و تنها گفته می‌شود که اپل برای عرضه آن تا پایان سال آماده است. این نسل از ایرپادز، قرار است کمی گران‌تر از نسل‌های پیشین باشند؛ نسل فعلی که ایرپادز 2 نام دارد، هم‌اکنون با قیمت ۱۵۹ دلار به فروش می‌رسد.

البته شاید هم منظور این است که دیگر نسخه ۱۵۹ دلاری نخواهیم داشت؛ احتمالا می‌دانید که ایرپادز 2 هم در دو نسخه عرضه می‌شود که یکی از با کیس معمولی است و دیگری با کیسی که از شارژ بی‌سیم پشتیبانی می‌کند. بعید نیست اپل، ایرپادز 3 را تنها با کیس دارای وایرلس شارژ و با همان برچسب قیمتی ۱۹۹ دلار به بازار عرضه کند. شما درباره این گزارش چه فکر می‌کنید؟ آیا بالاخره ایرپادز 3 را بعد از ماه‌ها شایعه تا پایان سال خواهیم دید یا باز هم اپل می‌خواهد عرضه این محصول را به تاخیر بیاندازد؟  28 شهریور 1400
0 نظر
5.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری