تست همراه اول

سرویس خبر
10 تیر 1400 ساعت 20:34
0 نظر

 

اپل ایرپادز پرو 2 در سال جاری عرضه نخواهند شد

به عقیده مینگ چی کو، تحلیلگر شناخته شده محصولات اپل، نسل بعدی ایرپادز پرو در سال ۲۰۲۱ عرضه نخواهد شد و باید در سال آینده منتظر آن باشیم.

اپل در سال ۲۰۱۹، از ایرپادز پرو رونمایی کرد ولی به گفته یکی از تحلیلگران شناخته شده محصولات اپل یا همان مینگ چی کو، نباید در سال ۲۰۲۱ منتظر نسل بعدی این ایرفون بی‌سیم باشیم و احتمالا این شرکت، ایرپادز پرو 2 را در سال آینده معرفی خواهد کرد.


 

وی می‌گوید که تقاضا برای ایرفون‌های بی‌سیم در سال ۲۰۲۱، کمتر از حد انتظار بوده و اپل که برآورد فروش ۷۵ تا ۸۵ میلیونی این ایرفون‌ها را داشت، مجبور به کاهش این برآورد به ۷۰ تا ۷۵ میلیون نسخه شد. این نخستین باری نیست که خبری درباره عدم عرضه ایرپادز پرو 2 در امسال می‌شنویم و پیش از این بلومبرگ نیز گزارشی با همین محتوا را منتشر کرده بود.

طرفداران اپلی که نمی‌توانند برای خرید محصولی جدید از این شرکت صبر کنند، می‌توانند در فصل پاییز به سراغ ایرپادز 3 بروند. ایرپادز 3 قرار است پایه‌های کوتاه‌تری نسبت به نسل‌های قبلی داشته باشد، طراحی کیس شارژ آن تغییر کرده است و از Spatial Audio نیز پشتیبانی می‌کند.

نسل جدید هدفون روی گوشی ایرپادز مکس نیز معرفی نخواهد شد ولی ممکن است شاهد عرضه رنگ‌های جدیدی از آن به بازار باشیم.  10 تیر 1400
0 نظر
5.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری