تست همراه اول

سرویس خبر
6 اردیبهشت 1400 ساعت 18:29
0 نظر

 

هیأت‌های رمضانی در لنز «آنلاین» هستند

تلویزیون اینترنتی لنز ایرانسل، همزمان با رمضان‌المبارک ۱۴۴۲ هجری قمری، با هدف حمایت از تولید محتوای مذهبی و کمک به تعمیق مفاهیم دینی در جامعه، ویژه‌برنامه‌های «هیأت‌آنلاین» را به کاربران خود ارائه کرده است.


 

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این ویژه‌برنامه، در ۲۸ قسمت و با حضور کارشناسان مذهبی، واعظان و مداحان مشهور، طی شب‌های ماه مبارک رمضان، با اشتراک رایگان، از لنز ایرانسل پخش می‌شود.

همکاری ایرانسل با مجموعۀ «هیأت آنلاین»، برای پخش ویژه‌برنامه‌های مذهبی این مجموعه، مانند سخنرانی، مداحی و برنامه‌های مذهبی در قالب شبکۀ اختصاصی، از سال گذشته و همزمان با ایام عزاداری محرم‌الحرام آغاز شده بود.

در ۲۵ مرداد ۱۳۹۹، ایرانسل و «هیأت آنلاین»، با امضای یک تفاهم‌نامه، بر استفادۀ حداکثری از ظرفیت‌های زیرساختی، فنی و رسانه‌ای اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران در مراسم عزاداری حسینی (ع) تأکید کرده و دکتر بیژن عباسی‌آرند مدیرعامل ایرانسل، نشان خادم‌الحسینی را از هیأت آنلاین دریافت کرده بود.

«هیأت آنلاین»، یک سامانۀ پخش برنامه‌های فرهنگی-مذهبی است که هیئات مذهبی می‌توانند با ثبت‌نام در این پلتفرم، مراسم‌های مذهبی، سخنرانی و عزاداری ایام محرم را برای مخاطبانشان به صورت زنده پخش کنند. این سامانه، نخستین بار در ماه رمضان سال ۱۳۹۹ راه‌اندازی شد و در این ماه مبارک، بیش از ۳.۵ میلیون بازدیدکننده داشت و به طور مشخص در شب‌های قدر، به بیش از ۶۵۰هزار بازدیدکننده رسید. سامانۀ مذکور، ارتباط‌گیری با هیأت‌های شیعی در سراسر جهان و پخش برنامه‌های آنها را نیز در برنامه دارد.

تلویزیون اینترنتی لنز، همچنین به همین مناسبت، برای کاربران و مخاطبان خود، برنامه‌های ویژه دیگری را نیز با اشتراک رایگان تدارک دیده است. این برنامه‌ها شامل پخش برنامه‌های مناسبتی، مذهبی، آموزش‌های مذهبی، مداحی و… از شبکۀ «لنز و ماه»، پخش فیلم‌ها و سریال‌های جدید و ویژه‌ای متناسب با حال و هوای ماه رمضان از افطار تا سحر از شبکۀ «لنز فیلم» و پخش مجموعۀ ویژۀ مناسبتی، شامل، نواهای مذهبی، مداحی و کتاب‌های صوتی مرتبط با ماه رمضان برای طرفداران موسیقی از لنز است.

علاوه بر موارد فوق، برنامۀ ورزشی «محوطۀ جریمه»، با موضوع فوتبال و حواشی آن، در ماه مبارک رمضان، به صورت ویژه در شبکۀ «لنز اسپورت» برای علاقه‌مندان به برنامه‌های ورزشی پخش می‌شود.

لنز ایرانسل همچنین برنامه‌های طنز و سرگرمی ویژه‌ای را برای ماه مبارک رمضان و نیز یک شگفتانه برای عید سعید فطر تدارک دیده است که جزئیات آن به زودی به اطلاع مخاطبان برنامه‌های این اپلیکیشن خواهد رسید. تماشای ویژه‌برنامۀ هیأت‌آنلاین در لنز ایرانسل، از طریق نشانی lenz.ir/video/248539836 امکان‌پذیر است  6 اردیبهشت 1400
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری