تست همراه اول

سرویس خبر
2 شهریور 1399 ساعت 14:54
0 نظر

 

ویدیوی تبلیغاتی گلکسی زد فولد 2 پیش از موعد لو رفت

گلکسی زد فولد 2 قرار است در تاریخ 11 شهریور برای پیش‌خرید در دسترس قرار بگیرد. حالا پیش از موعد تبلیغی از ویژگی‌های کلیدی این دستگاه افشا شده است.

سامسونگ در مراسم آنپکد اخیر خود رسما از گلکسی زد فولد ۲ رونمایی کرد. ولی اطلاعات کامل این دستگاه را با ما به اشتراک نگذاشت و معرفی نهایی موبایل تاشوی جدید خود را به تاریخ دیگری موکول کرد. در این مدت تصاویری و کلیپ‌هایی به سطح اینترنت راه پیدا کرده که منتسب به گلکسی زد فولد ۲ بوده است، اما حالا تبلیغی از خود سامسونگ لو رفته که ویژگی‌های این گوشی را نشان می‌دهد.

در این ویدیو گفته شده که گلکسی زد فولد ۲ می‌تواند شما را در انجام هر کاری یاری کند. این دستگاه در حالت باز پنلی ۷.۶ اینچی با پوشش UTG و نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتزی دارد. سیستم DeX بی‌سیم به این تلفن هوشمند کمک می‌کند تا قابلیت‌های بیشتری داشته باشد و بتوانید بر روی کامپیوتر از آن استفاده کنید.

گلکسی زد فولد ۲ قرار است در تاریخ ۱ سپتامبر برای پیش‌خرید در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد. انتظار می‌رود که سامسونگ در همان روز اطلاعات باقی‌مانده مثل قیمت این دستگاه را با کاربران به اشتراک بگذارد.  2 شهریور 1399
0 نظر
3.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری