تست همراه اول

سرویس خبر
26 مرداد 1399 ساعت 11:07
0 نظر

 

به‌روزرسانی اینستاگرام برای یکپارچه‌شدن با فیسبوک مسنجر آغاز شد

برخی از کاربران اینستاگرام از دریافت آپدیتی خبر دادهاند که امکان پیام رسانی با کاربران فیسبوک مسنجر را فراهم می‌کند.

به‌روزرسانی جدید اینستاگرام حاکی از آن است که فیسبوک ادغام ویژگی چت این پلتفرم را با سرویس فیسبوک مسنجر آغاز کرده است. در ۲۴ ساعت اخیرا کاربران مختلف از نمایش اعلانی بر روی اپلیکیشن اینستاگرام خبر داده‌اند که به تغییرات تازه‌ای از جمله امکان چت با کاربران فیسبوک اشاره دارد. بنابراین به نظر می‌رسد که فرآیند یکپارچه‌سازی این دو پلتفرم رسما شروع شده است.

در این به‌روزرسانی ظاهرا آیکن بخش پیام‌های دایرکت اینستاگرام با لوگوی جدید فیسبوک مسنجر تعویض شده و حالا چت‌های رنگارنگ‌تری در این اپلیکیشن در دسترس قرار دارد. طبق گزارش‌ها، هنوز امکان ارسال پیام به کاربران فیسبوک از طریق اینستاگرام وجود ندارد، اما احتمالا خیلی زود شاهد اجرایی شدن برنامه ادغام فیسبوک مسنجر، اینستاگرام و واتس‌اپ خواهیم بود.

فیسبوک پارسال اعلام کرده بود که می‌خواهد یکپارچگی عمیق‌تری را در پلتفرم‌های خود به وجود بیاورد، ولی در عین حال هر سرویس پیام‌رسانی را به‌عنوان اپلیکیشن‌های مستقل حفظ خواهد کرد. این تغییرات به‌لحاظ فنی در پس‌زمینه سرویس‌های یادشده اعمال می‌شود تا هماهنگی جذاب‌تری را بین پلتفرم‌ها به وجود بیاورد.

به نظر می‌رسد که به‌روزرسانی مذکور فعلا فقط در بخش‌هایی از ایالات متحده اعمال شده و هنوز به سطح جهانی نرسیده است.  26 مرداد 1399
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری